Przed nami Dni Knurowa i moc atrakcji przygotowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z plakatami promującymi imprezy. Jednocześnie zachęcamy wszystkich do licznego udziału w trakcie odbywających się imprez sportowo – rekreacyjnych na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie.

Spławikowe Zawody Wędkarskie o Puchar Prezydenta Miasta Knurów z okazji Dni Knurowa – 11.06.2017 r.

Już w niedzielę odbędą się Spławikowe Zawody Wędkarskie o Puchar Prezydenta Miasta Knurów. Impreza ta rozpoczyna sportowe obchody Dni Knurowa, których kulminacja nastąpi 17 i 18 czerwca. Zapraszamy i życzymy obfitych połowów!

Jako pierwsi swój połów rozpoczną wędkarze w Szczygłowicach, bowiem start zawodów zaplanowany jest na godz. 7.00 (zakończenie godz. 10.30). Natomiast zawody odbywające się w Knurowie (staw „Moczury”) rozpoczną się o godz. 9.00, a zakończenie i wręczenie pucharów zaplanowane jest na godz. 12.30.

Organizatorami zawodów jest Koło nr 28 PZW w Knurowie, Stowarzyszenie Wędkarskie „Górnik II”, Gmina Knurów oraz MOSiR Knurów.

Otwarcie sezonu Kąpieliska Leśne Zacisze w Knurowie w dniu 15.06.2017

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie informuje, iż w dniu 15.06.2017 planowane jest otwarcie nowego sezonu Kąpieliska „Leśne Zacisze” w Knurowie. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków wodnych atrakcji do korzystania z kąpieliska przy ulicy Niepodległości 109.

Więcej informacji pod poniższym linkiem:

http://mosirknurow.pl/obiekty/o10,kapielisko-lesne-zacisze

Imprezy Sportowo-Rekreacyjne na Kąpielisku „Leśne Zacisze” w Knurowie – 17.06.2017Wielkimi krokami zbliżają się kolejne obchody Dni Knurowa, w trakcie których nasze miasto zapewni swoim mieszkańcom szereg atrakcji, zarówno tych kulturalno-oświatowych jak i tych pełnych emocji sportowych. Niedzielny wieczór 18 czerwca to występy znanych zespołów polskiej sceny disco polo, którzy w taneczny krok wprawią mieszkańców na placu 700-lecia. Jednak wcześniej, tuż nieopodal bo na Kompleksie Boisk Wielofunkcyjnych MOSiR przy ul. Ułanów 8, odbędzie się Turniej Piłki Nożnej Żaków z rocznika 2008, w którym udział wezmą drużyny z takich miast jak Gliwice, Dąbrowa Górnicza, Zabrze, Mikołów. MOSiR Knurów oraz Akademia Piłki Nożnej w Knurowie jako współorganizatorzy turnieju serdecznie zapraszają wszystkich do przyjścia na Kompleks Boisk i kibicowania młodym zawodnikom, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z piłką nożną. Oprócz turnieju w programie niespodzianki. Rozpoczęcie turnieju o godz. 11:00. Rozdanie nagród i ceremonia zakończenia przewidziana na godz. 16:00.

II Otwarte Mistrzostwa Śląska w Siatkówce Plażowej MIX – tów – 24.06.2017r

Info ; http://mosirknurow.pl