Cake Festival Poland 2016 – Międzynarodowe Centrum Kongresowe, Katowice

– 22 – 23 października

wśród uczestników reprezentantka Knurowa Klaudia Wysztygiel.

I Międzynarodowy Festiwal Dekorowania Tortów

Cake Festival Poland 2016 Katowice to pierwsza międzynarodowa impreza branżowa w Polsce dla dekoratorów ciast i tortów. Stanowi wyjście na przeciw szybko rosnącemu zainteresowaniu sugarcraftingiem. Program dwudniowego festiwalu skierowany jest zarówno dla pasjonatów oraz profesjonalistów. Festiwal stanowi okazję do wymiany doświadczeń, podpatrzenia najnowszych trendów w zakresie technik oraz surowców, które można będzie również nabyć na miejscu. To właśnie tu będzie można spotkać, a także podejrzeć przy pracy największe światowe sławy sztuki dekorowania, a także samemu pokazać swój talent, startując w konkursie.

Cake Festival Poland – pierwsza tak duża impreza w Polsce, a jednocześnie już jedna z największych w Europie (ponad 300 zgłoszeń konkursowych). Zapowiada się świetna impreza- konkursy w kilku kategoriach m.in. Tort weselny, tort okolicznościowy, ciasteczka, kwiaty jadalne, tort 3D (często to naprawdę male dzieła sztuki!) będzie międzynarodowe jury, a poza tym pokazy różnych technik zdobienia na scenie i wystawcy z branży cukierniczej.
W kategorii tort weselny będzie startowała reprezentantka z Knurowa Klaudia Wysztygiel, która bardzo poleca każdemu udział w tej imprezie- będzie na co popatrzeć.
Więcej:
http://cakefestivalpoland.com/o-festiwalu/#program

14656381_1201242459928970_4863936058620182041_n