Warszawa/Knurów: Knurowianin weźmie udział w teleturnieju „Polacy to wiedzą”

0
341

Warszawa/Knurów: Knurowianin weźmie udział w teleturnieju „Polacy to wiedzą”

Ireneusz Kotowicz z Knurowa w najbliższą niedzielę stanie przed szansą wygrania nagrody pieniężnej w quizie telewizyjnym „Polacy to wiedzą”, który jest nadawany w TVP Polonia. Emisja odcinka z udziałem knurowianina zaplanowana jest na godzinę 16:30.

„Polacy to wiedzą!” to nowy, zaskakujący teleturniej o Polsce, który wymaga od uczestników podejmowania trafnych decyzji i wykazywania się wiedzą, a w niektórych przypadkach także umiejętnością współpracy z rywalami. W każdym odcinku programu równocześnie pojawia się czterech graczy, rywalizujących o główną wygraną pieniężną. Maksymalna nagroda, możliwa do uzyskania w teleturnieju, wynosi nawet 20 400 złotych.

Nie jest to pierwsza przygoda telewizyjna Ireneusza Kotowicza w życiu. Wcześniej wielokrotnie już wystąpił w muzycznym teleturnieju „Jaka to melodia?”. W październiku zeszłego roku knurowianin wziął udział w finale miesiąca i wygrał ponad 38 tysięcy złotych.

Jak tym razem poradzi sobie Ireneusz Kotowicz? Tego dowiemy się w niedzielne popołudnie. Zapraszamy do oglądania i kibicowania!

AW
Fot. Ireneusz Kotowicz FB