Wałbrzych/Knurów: Oskar Safaryan awansował do 1/2 finału Mistrzostw Polski

W Wałbrzychu trwają Mistrzostwa Polski w boksie. Dzisiaj w ramach 1/4 finału swoją walkę stoczył zawodnik BKS Concordia Knurów Oskar Safaryan w kategorii +92kg. Pięściarz knurowskiego klubu wygrał przed czasem z Łukaszem Koziołem z Klubu Bokserskiego Fighters Wrocław i awansował do półfinału.

Safaryan w 1/2 finału Mistrzostw Polski zmierzy się z Arturem Sieńko reprezentujący klub Imperium Boxing Wałbrzych. Sieńko pokonał w ćwierćfinałowej walce Kamila Lorka z Odry Opole. Pojedynek zaplanowany jest na 18 listopada.

Jutro walkę o medal Mistrzostw Polski rozpocznie inny reprezentant BKS Concordia Knurów – Damian Durkacz. Knurowianin startujący w kategorii 67kg w 1/2 finału zmierzy się z Damianem Michulskim z Olimpu Szczecin. Michulski w ćwierćfinale pokonał Patryka Soyera z Imperium Boxing Wałbrzych.