Victoria Pilchowice vs Naprzód Świbie 2:1

0
800

W 1 kolejce Sushi Kushi Klasy B mierzyliśmy się z Naprzodem Świbie.

W słoneczne, sobotnie popołudnie na trybunach pojawiło się jak zawsze sporo ludzi. Mecz rozpoczął się od dwóch znakomitych okazji! Po jednej dla każdej ze stron. W obu przypadkach świetnie interweniowali bramkarze.

W kolejnych minutach gra Victorii wyglądała na prawdę dobrze. Dominowaliśmy nad rywalem, zaczęliśmy tworzyć sobie dobre sytuacje. W 23 minucie wyszliśmy na prowadzenie. Po rzucie wolnym wykonywanym przez Piotrka Adaszyśnkiego bramkę sprytnym strzałem głową zdobył Łukasz Sobota. 10 minut później role się odwróciły i po składnej akcji naszego zespołu Sobota zagrał do Adaszyńskiego, który pewnym strzałem pokonał bramkarza ze Świbia. Te bramki chyba za bardzo uspokoiły nasz zespół. Efektem tego była bramka w 39 minucie dla Naprzodu.

W drugiej połowie gra była dość szarpana. Obie drużyny próbowały przejąć inicjatywę. Znowu mieliśmy kilka bardzo groźnych sytuacji, ale piłka nie chciała wpaść do siatki. Naprzód zagroził nam w zasadzie dwa razy, po rzutach wolnych z okolic pola karnego.
Cieszy zwycięstwo w pierwszym meczu. Gra momentami wyglądało na prawdę dobrze, ale zdecydowanie za dużo było jeszszcze przestojów. W 2 kolejce gramy mecz wyjazdowy z PKS Ruch II Kozłów w niedzielę o godz. 11:00.

Chcielibyśmy również podkreślić fantastyczne zachowanie drużyny Naprzód Świbie po meczu. Szatnia gości była perfekcyjnie wysprzątana

Ogromny szacunek za coś takiego bo to jest rzadkością! Trzeba brać z nich przykład! Dziękujemy i życzymy Wam powodzenia w kolejnych meczach.

Skład Victorii:
1. Bartłomiej Szylak, 2. Marcin Władarz 45′, 7. Paweł Polak, 19. Mateusz Grzelak, 10. Paweł Sawicki, 14. Piotr Adaszyński, 21. Krzysztof Urbaniak (C), 11. Gajusz Kościelniak, 6. Łukasz Sobota 90′, 13. Mariusz Józefowicz 65′, 8. Mikołaj Ogaza 82′

Ławka rezerwowych:
12. Mariusz Czuga, 5. Kacper Hadasz 90′, 9. Rafał Bakowski 65′, 16. Przemysław Szpecht 82′, 17. Denis Szendzielorz, 20. Łukasz Bienia 45′

23′ Łukasz Sobota

asysta: Piotr Adaszyński

33′ Piotr Adaszyński
asysta: Łukasz Sobota