Uroczyste Otwarcie Żłobka Publicznego w Knurowie

0
1541

Dzisiejszy dzień z pewnością przejdzie do historii naszego miasta, jako dzień dla najmłodszych. Dlaczego ?

Oczywiście – po nie małych perturbacjach i problemach, udało się zakończyć i oddać uroczyście, kolejną inwestycję miejską zlokalizowaną w sąsiedztwie osiedla WP II i Ziętka, w bezpośrednim sąsiedztwie Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 9 i Miejskiego Gimnazjum nr 3 – jakim jest Żłobek Miejski.

Od dzisiaj noszący nazwę „Kraina Maluszka” – wymyślona i z zaprojektowanym logotypem przez Mariolę PINOCY – knurowiankę, która wzięła udział w konkursie, ogłoszonym przez Urząd Miasta Knurów. Gdzie do rywalizacji stanęło 40 osób, z praktycznie całej Polski.

Pani Mariola odebrała dzisiaj w trakcie uroczystości otwarcia z rąk Prezydentów Adama Ramsa i Piotra Surówki, nagrodę i podziękowania za wniesiony wkład i zwycięstwo. ( foto: Damian Młodecki )

Uroczystego powitania przybyłych gości dokonała dyrektor placówki Pani Małgorzata Dorabiała. Wśród nich znaleźli się m.in. Prezydenci Miasta Knurów, Radni Rady Miejskiej, Przedstawiciele Starostwa Powiatowego, Kościoła, Władz Województwa, Kuratorium Oświaty . Oprócz grona urzędników obecni byli: wykonawca prac Krzysztof Małek, przedstawiciele biur projektowych: zaangażowany w tworzenie budynku żłobka – Dariusz Majer oraz placu zabaw – Grzegorz Tkacz.

Maluchy jak na zawodowych aktorów przystało, przywitały zgromadzonych na uroczystości gości – programem artystycznym, nagrodzony został on przez przybyłych gromkimi oklaskami. Wszyscy docenili kunszt i wyraz artystyczny prezentowanych piosenek oraz ich ekspresyjne przedstawienie.

 

 

 

Wystąpienie Prezydenta Knurowa Adama Rams na uroczystości oddania do użytku nowej inwestycji miejskiej – Żłobka Publicznego

 

 

Grzegorz Tkacz – Projekt Plus Architekci Grzegorz Tkacz, Tomasz Borkowski z Zabrza

 

Wypuszczenie balonów