Sport i rekreacja

Turniej tenisa stołowego w ramach akcji „Ferie z MOSiR-em”

turniej_tenisa_stolowego_dla_dzieci_i_mlodziezy_w_ramach_akcji_ferie_z_mosir_em turniej_tenisa_stolowego_dla_dzieci_i_mlodziezy_w_ramach_akcji_ferie_z_mosir_em(29)

W środowe przedpołudnie na hali sportowej w Knurowie-Szczygłowicach rozegrany został Turniej Tenisa Stołowego dla dzieci i młodzieży. Zawody odbyły się w ramach akcji „Ferie z MOSiR-em 2015”, która ma na celu organizację zajęć sportowych dla dzieci zostających w domach w czasie ferii zimowych. Po zaciętej rywalizacji najlepszym zawodnikiem w kategorii szkoła podstawowa został Dawid Płoński, natomiast zwycięzcą w kategorii szkoła ponadpodstawowa został Maciej Mikłos.

Rywalizacja przebiegała systemem grupowym „każdy z każdym”, w którym nie ma przypadku i zawsze wygrywa najlepszy zawodnik. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy puchary i nagrody rzeczowe.