Toszek: Świąteczne Nastroje – Konkurs plastyczny „Moja Bombka”- ozdoba choinkowa

0
1099

Świąteczne Nastroje –
Konkurs plastyczny „Moja Bombka”- ozdoba choinkowa
Pod patronatem Burmistrza Toszka

 

Okres Bożonarodzeniowy to czas ciepła rodzinnego, który skłania nas do refleksji i przygotowań do świąt. Mamy nadzieję, że projektowanie bombek na choinkę sprawi dzieciom wiele radości, pobudzi wyobraźnię, zachęci do plastycznych działań oraz przyczyni się do rozwoju artystycznych uzdolnień.
Warunki uczestnictwa:
konkurs skierowany jest do dzieci przedszkolnych, szkół podstawowych i gimnazjum obejmuje trzy kategorie wiekowe: 1 – przedszkolaki – klasa II , 2 – klasa III-VI, 3 – młodzież
zadanie konkursowe – wykonanie bombki choinkowej w formacie przestrzennym dowolną techniką i kształtem z zastosowaniem różnych materiałów np. balonów, farb, papieru, kredek, bibuły, owoców suszonych, nasion, sznurka itp. (wielkość bombki do 15 cm.)
Ocena prac konkursowych pozostaje w rękach Jury powołanego przez organizatora Konkursu. Prace będą oceniane pod względem oryginalności, estetyki i zgodności z tematem. Na laureatów i wyróżnionych czekają nagrody.
Prace powinny być wykonane indywidualnie, opatrzone opisem zawierającym : imię i nazwisko, wiek, adres przedszkola lub szkoły, telefon

Terminy:
Prace należy składać do dnia 07.12.2018 roku w Dziale Bibliotek Centrum Kultury „Zamek w Toszku” ul. Zamkowa 10 . Podsumowanie konkursu oraz otwarcie wystawy pokonkursowej, wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się dnia 14.12.2018r o godz. 16.00 w Czytelni Zamkowej w Toszku.

Organizator:
Centrum Kultury „Zamek w Toszku” Dział Bibliotek
ul. Zamkowa 10, tel. 32/233-44-43

Serdecznie zapraszamy do udziału.

 

info: Zamek Toszek