Szombierki Bytom – KS Concordia Knurów ( rocznik 2004/2005 ) 2:3

Pierwsza połowa spotkania pod nasze dyktando bramki strzelają Nowakowski po indywidualnej akcji i do tego lewą nogą
.W końcówce pierwszej połowy akcja prawą stroną ,piłkę wrzuca Konic a do bramki kieruje Szymanik. Druga połowa już bardziej wyrównana po indywidualnych błędach tracimy dwie bramki i robi się gorąco drużyna Szombierek dąży do zwycięstwa. Gdy wydaje się że mecz zakończy się remisem Damian Nowakowski mija paru zawodników Szombierek dogrywa w pole karne a tam Szymanik mija bramkarza i strzela do pustej bramki .

Nasza drużyna chyba uwielbia trzymać nas w niepewności to drugi mecz wygrany 3:2, a końcówki to prawdziwy horror