Pilchowice

„SZKOŁA SIATKÓWKI”

W dniu 30.11.2015 r. w Zespole Szkół w Pilchowicach odbył się Gminny Turniej Piłki Siatkowej pn. „Szkoła Siatkówki”.

Turniej realizowany był w ramach projektu „Akademia Bezpiecznego Ucznia w Gminie Pilchowice” współfinansowanego z rządowego programu „Razem Bezpieczniej”Drużyny były zgłaszane w następujących kategoriach:I kat. klasy IV – VI SP dziewczyny II kat. klasy IV – VI SP chłopcy III kat. klasy I – III Gimnazjum dziewczyny IV kat. klasy I – III Gimnazjum chłopcy Wszystkie drużyny z zaangażowaniem uczestniczyły w turnieju, gdyż każda z nich chciała się znaleźć na podium.

Wyniki turnieju:

W kategorii dziewczyn klas IV-VI SP: I miejsce – dziewczyny z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wilczy II miejsce – dziewczyny z Zespołu Szkół w Pilchowicach III miejsce – dziewczyny z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Stanicy IV miejsce – dziewczyny z  Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Żernicy. Z kolei w kategorii klas IV-VI chłopców zajęli: I miejsce – chłopcy z Zespoły Szkolno-Przedszkolnego w Wilczy II miejsce – chłopcy z Zespołu Szkół w Pilchowicach III miejsce – chłopcy z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Żernicy IV miejsce – chłopcy z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Stanicy. W kategorii klas I-III Gimnazjum dziewczyn: I miejsce – dziewczyny z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Żernicy II miejsce – dziewczyny z Zespołu Szkół w Pilchowicach. Natomiast w kategorii klas I-III Gimnazjum chłopców: I miejsce – chłopcy z Zespołu Szkół w Pilchowicach II miejsce – chłopcy z Zespołu szkolno-Przedszkolnego w Żernicy.

Każda drużyna otrzymała pamiątkową statuetkę oraz dyplom, a każdy uczestnik plecak. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Siata-30.11.15

info: pilchowice.pl

 

300xchoinki