Świętochłowice/Knurów: Czas rozpocząć piłkarski maraton

0
202

Piłkarki MTS-u Knurów w ciągu czternastu dni rozegrają aż cztery ligowe spotkania. To będzie prawdziwy piłkarski maraton dla zawodniczek z Knurowa. Podopieczne trenera Oskara Radkiewicza tuż przed końcem sezonu nie będą miały chwili wytchnienia. Już w najbliższą niedzielę odbędzie się pierwszy z czerech aktów finalizujący bieżące rozgrywki. Knurowianki udają się do Świętochłowic by zmierzyć się z tamtejszymi Tygryskami.

Wiosenny terminarz IV ligi śląskiej został mocno zachwiany. Przed rozpoczęciem sezonu 2021/2022 do rywalizacji stanęło dwanaście drużyn, a dziś na polu bitwy pozostało zaledwie dziewięć. To efekt wycofania się z rozgrywek takich klubów jak: Wisła Skoczów, Warta Zawiercie czy całkiem niedawno rezerw ROW-u Rybnik.

Knurowianki nadal walczą o drugie miejsce w tabeli i żeby osiągnąć swój cel muszą wszystkie swoje spotkania do końca sezonu wygrać licząc jednocześnie na potknięcie się obecnego wicelidera rozgrywek LKS-u Goczałkowice Zdrój. W niedzielę piłkarki MTS-u zagrają na wyjeździe z siódmą drużyną ligi Tygryskami Świętochłowice. Jesienią w Knurowie podopieczne trenera Oskara Radkiewicza nie pozostawiły złudzeń swoim rywalkom wygrywając pewnie 4:1.

Początek niedzielnego spotkania o godzinie 11:00

Tygryski Świętochłowice – MTS Knurów

Niedziela, 29 maja – godzina 11:00

Ośrodek Sportu i Rekreacji Skałka – Aleja Parkowa 9, 41-600 Świętochłowice

AW