Młodzieżowy Dom Kultury w Gliwicach zaprasza serdecznie wszystkich miłośników słowa na kolejny sezon spotkań z prozą i poezją „WIERSZOWANIE”

Wierszowanie to cykl, którego każde spotkanie poświęcone jest innej tematyce. Uczestnicy prezentują jeden wybrany przez siebie utwór (tekst poetycki, prozatorski lub poezję śpiewaną). Choć Wierszowanie jest cyklem konkursowym to jednak wyróżnia się kameralną atmosferą naszego teatru i nietypowym sposobem wyłaniania laureatów – jury wyszukuje spośród uczestników talenty (np. talent interpretacji, talent pięknego słowa itp.). Swoje zdanie może też wyrazić publiczność wybierając każdorazowo osobę, która otrzyma „talent publiczności”. Każdy wieczór jest też okazją do spotkania z pedagogami i aktorami, którzy zawsze chętnie udzielą rad i wskazówek. Zaproszenie kierujemy do młodzieży i dorosłych w wieku od 13 lat. 

Najbliższe spotkanie odbędzie się 26 listopada 2018r. o godzinie 17.00

Uczestników prosimy o przygotowanie repertuaru nawiązującego do szeroko rozumianego pojęcia wolności.

Zgłoszenie zawierające: imię i nazwisko uczestnika, repertuar (tytuł, autor), należy wysyłać na adres: imprezy@mdk.gliwice.pl do piątku poprzedzającego Wierszowanie. Osoby śpiewające prosimy o informacje dotyczące nagłośnienia. Udział w turnieju oznacza zgodę na rejestrację filmową i publikację wizerunku do celów promocyjnych imprezy. 

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu Organizacji Imprez MDK: 32 232-69-54 wew. 27.

info: starostwo.rybnik.pl