Starostwo Rybnik: Spotkanie informacyjne Departamentu Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego w Katowicach.

0
176

Starostwo Powiatowe w Rybniku

👉Departament Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego w Starostwie Powiatowym w Rybniku

👉W dniu 7 marca 2023r. w Starostwie Powiatowym w Rybniku odbyło się spotkanie informacyjne Departamentu Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego w Katowicach.
Celem spotkania było przygotowanie podmiotów, które najczęściej sięgają po unijne środki, do jak najskuteczniejszego pozyskiwania środków unijnych z nowej perspektywy finansowej 2021-2027.
O szczegółach planowania i budżetowania środków unijnych w regionie mówili zastępca dyrektora departamentu Europejskiego Funduszu Społecznego Aneta Szpindor, kierownik Referatu Wsparcia Projektów Katarzyna Modrakowska a także pracownicy departamentu, w tym Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich.
👉Spotkanie otworzył Starosta Powiatu Rybnickiego Damian Mrowiec, a udział wzięli w nim przedstawiciele gmin powiatu, dyrektorzy i pracownicy powiatowych i gminnych instytucji oraz przedstawiciele Miasta Rybnika, Żor i Jastrzębia Zdroju.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here