3 medale – złoto oraz dwa brązowe zdobyli kickbokserzy ze Spartana na Otwartych Mistrzostwach Świata WMFC (26.10.2018-28.10.2018), które odbyły się w niemieckim mieście Nordhorn.

Na najwyższym stopniu podium stanął Adam Witkowski w formule K1, który stoczył 3 wygrane pojedynki, zdobywając tytuł Mistrza Świata. Brązowe krążki w Niemczech wywalczyli Małgorzata Tkocz oraz Rafał Kościółek, po wygranych dwóch walkach . Niestety Maciej Tacka przegrał swój pojedynek i wrócił do kraju z pozytywnym nastawieniem do dalszych treningów. Determinacja i przygotowanie, wpłynęły na wysokie wyniki naszych podopiecznych. Wszyscy zawodnicy odrobili zadanie domowe oraz stali się bogatsi o nowe doświadczenie.
Jest to ogromny sukces naszych klubowiczów, jak i wszystkich osób, którzy przyczynili się w dużej mierze do tego, poświęcając swój czas oraz wiedzę.


Podziękowania należą się także trenerom Sławomirowi Tokarzowi, Przemysławowi Wejner, jak i całej federacji WMFC oraz Krzysztofowi Nowok. Jego pomoc przy organizacji tego wyjazdu jest nieoceniona.

Wszystkim ogromnie Gratulujemy.

info: ST fb