Spartan Knurów: LIGA KICKBOXINGU W RADLINIE

0
707

Dnia 29 września odbyły się zawody z serii Ligi MFR w Radlinie.

W rozgrywkach udział wzięło wielu utalentowanych zawodników, w tym aż siedmiu podopiecznych Spartana, gdzie dla trójki był to pierwszy krok w zawodach.

Występ naszych reprezentantów trzeba uznać za udany. Adam Witkowski zajmuję III miejsce, startując w wyższej kategorii wagowej + 79kg (w -67kg brak przeciwnika do walki).

Maciej Tacka powojował w dwóch pojedynkach, w których zdominował swoich przeciwników, tym samym wywalczył I miejsce.

Justyna Długosz, dla której były, to pierwsze rozgrywki, zdobywa złoty medal, nadmieniając, iż stanęła w szranki z zawodniczką o 8kg cięższą.

Kolejne starcie należy dla Gosi Tkocz, która w pięknym stylu zwyciężyła dwa pojedynki. Pierwsza walka zakończona po 30 sekundach, w drugiej pokonuję konkurentkę o 12 kg cięższą.

Karolina Musiolik podjęła pierwszą próbę sił w zawodach, pomimo przegranej bardzo fajnie się zaprezentowała. Pierwsze starcie Kevina Truss, nie należy do zwycięskich, jednak nasz zawodnik, stoczył piękną walkę, reprezentując wysoki poziom umiejętności.

Dla Rafała Kościołka szczęście się nie uśmiechnęło, niestety pomimo swojego doświadczenia wygrana w tej bitce, decyzją sędziów należała się przeciwnikowi.

Wszyscy stworzyli zespół który, godnie zaprezentował nasz klub.

Gratulujemy.

Info: Spartan Knurów