Przyszli nowożeńcy, którzy przygotowują się do ślubu i szukają nowych inspiracji weselnych mieli możliwość w niedzielę –  2 lutego 2020 roku – obejrzeć VIII edycję Targów Ślubnych zorganizowanych w Hotelu Sylwia Restauracji w Sośnicowicach.

Ta cykliczna impreza, cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem zarówno ze strony narzeczonych, rodziców – chcących doradzić swoim dzieciom w przygotowaniach ślubnych oraz przyjezdnych gości – pragnących po prostu spędzić miło czas i poznać najnowsze trendy ślubne.

Tym razem w tegorocznej edycji po raz pierwszy odbył się pokaz mody komunijnej. Na wybiegu pojawiły się cztery rezolutne dziewczynki pierwszokomunijne i jedna troszkę młodsza, która skradła serca widowni.

Wśród oferowanych produktów i usług przy planowaniu, organizacji ślubu i wesela można było dostrzec między innymi: kolekcję sukien ślubnych, usługi florystyczne, mobilne usługi barmańskie, animatorów, fotografów, kosmetyczki, słodkości cukiernicze, biżuterię złotą firm jubilerskich, usługi wideo rejestracyjne i inne.

Osoby przybyłe na imprezę mogły podczas zwiedzania stoisk firm promujących swoje produkty i usług skosztować wielu pyszności, których nie powinno zabraknąć na żadnym weselnym stole.

Smakołyki w postaci zimnej płyty zaserwowali kucharze z Restauracji Sośnicowice. Wszystkie przystawki prezentowały się wyśmienicie na półmiskach, bo zostały kreatywnie ułożone i niezwykle twórczo udekorowane – aż szkoda było je degustować.

Poza ucztą dla ciała na targach można było doświadczyć także uczty dla ducha. O oprawę muzyczną zadbał saksofonista Michał Głąb.

Pokaz pierwszego tańca w gorących rytmach latynoamerykańskich został wykonany przez niesamowicie utalentowaną parę czyli Angelikę Warzyńską z Sergey Chernenko.

Śmiało można powiedzieć, że VIII Targi Ślubne w Sośnicowicach w Hotelu Sylwia Restauracji były godną powtórką poprzednich lat. Dlatego impreza tego typu wciąż cieszy się popularnością.

Relacja: Agnieszka Łyko