Zbiorcze informacje o okręgach

 
Okręg Granice Liczba
Mandatów Wyborców Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
Nr 1 miasto Bielsko-Biała; powiaty: bielski, cieszyński, żywiecki 7 523 342 9 72
Nr 2 miasta: Katowice, Mysłowice, Tychy; powiaty: bieruńsko-lędziński, pszczyński 6 516 879 11 79
Nr 3 miasta: Jastrzębie Zdrój, Rybnik, Żory; powiaty: mikołowski, raciborski, rybnicki, wodzisławski 7 568 990 10 85
Nr 4 miasta: Bytom, Gliwice; powiaty: gliwicki, lubliniecki, tarnogórski 7 523 495 6 47
Nr 5 miasta: Chorzów, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Zabrze 6 454 527 10 80
Nr 6 miasto: Częstochowa; powiaty: częstochowski, kłobucki, myszkowski 5 417 685 8 53
Nr 7 miasta na prawach powiatu: Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Sosnowiec; powiaty: będziński, zawierciański 7 544 572 10 83
Podsumowanie   45 3 549 490 64 499

Zbiorcze informacje o listach kandydatów

  •  

Okręg nr 3

Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
3 Sejmik Województwa Śląskiego 568990 7 10 85

Listy kandydatów

Lista nr – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 KARASEK Bronisław 59 Gołkowice
2 GRZONKA Urszula Janina 67 Rybnik
3 KUŚ Anna 34 Wyry
4 MACHNIK Sylwia 62 Turze
5 WOLLNY Waldemar Paweł 56 Rydułtowy
6 SURMA Małgorzata Elżbieta 44 Dzimierz
7 NIESTRÓJ-TLOŁKA Dominika Angelika 27 Radlin
8 NYCZKA Krystian Daniel 63 Skoczów
9 KOLORZ Marian Henryk 66 Pogrzebień

Lista nr – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 JAROSZ Marian Franciszek 72 Jastrzębie-Zdrój
2 WITALA-SŁUGA Ilona Beata 50 Żory
3 KWAŚNIEWSKI Andrzej Stanisław 37 Mikołów
4 SOBIK Zofia 67 Radlin
5 SAJEWICZ Krzysztof Robert 56 Rybnik
6 BARAN Andrzej Henryk 29 Łaziska-Górne
7 JARZYNKA Dariusz Roman 45 Żory
8 ŻAK Marta Justyna 30 Racibórz
9 WYŻNIKIEWICZ Martyna 31 Częstochowa

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 BURYN Jadwiga Agata 44 Rybnik
2 BURDZIK Marcin Krzysztof 26 Jastrzębie-Zdrój
3 KAMIŃSKI Jacek 44 Pszów
4 SZCZYGIEŁ Marcin Maciej 33 Orzesze
5 POCHCIOŁ Magdalena Anna 44 Rydułtowy
6 MNICH Elżbieta Ewa 40 Radlin
7 MERTAS Dominik 40 Babice
8 WALECKI Bernard Kazimierz 64 Radlin
9 WRÓBLEWSKA Aneta Maria 37 Radlin

Lista nr – KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 LANUSZY Jacek Szymon 36 Rydułtowy
2 MARON Tadeusz 32 Jastrzębie-Zdrój
3 WOJNO Sandra 30 Sosnowiec
4 TYC Rafał Karol 47 Jastrzębie-Zdrój
5 LEDER Hanna Maria 28 Rzuchów
6 SŁOWIK Magdalena Monika 32 Pszów
7 MACIUGA Karolina Barbara 22 Pszów
8 MOŃKA Wojciech Mateusz 24 Orzesze
9 MACIAŚ Jakub Edward 31 Żory

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 MAKAREWICZ Konrad Karol 29 Żory
2 KOŚCIELSKA Elżbieta Helena 26 Kuźnia Raciborska
3 FRELICH Jakub 18 Rybnik
4 MŁOTEK Bartosz Łukasz 24 Mszana
5 CHOŁUJ Katarzyna Monika 22 Tworków
6 BIEŃKOWSKI Janusz 45 Rybnik
7 JANECKA Krystyna Zofia 48 Tworków
8 MATUSZCZYK Marta Barbara 18 Rybnik
9 KOCHAN Adrian Bartosz 30 Radlin

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 MATUSZEK Dawid Józef 34 Rydułtowy
2 NOWARA Patrycja Anna 37 Gliwice
3 SMOLIŃSKI Zdzisław 23 Mikołów
4 KORBEL Agnieszka Lidia 42 Jastrzębie-Zdrój
5 GRANICZKA Roman Wojciech 44 Rydułtowy
6 WYCISK Barbara Justyna 27 Racibórz
7 SZUKALSKA Hanna Marzena 35 Rybnik

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 WOŚ Michał Piotr 27 Racibórz
2 JASZCZUK Stanisław Karol 61 Rybnik
3 KLOC-KONDRACKA Julia Maria 29 Kobiór
4 ŚWIERKOCKI Jacek 48 Żory
5 GAWĘDA Ewa Maria 47 Syrynia
6 ŻMUDZIŃSKI Sławomir Tadeusz 49 Jastrzębie-Zdrój
7 BRZÓZKA Grażyna Anna 57 Rybnik
8 SZCZĘSNY Jarosław Zbigniew 49 Wodzisław Śląski
9 SZULIK Gabriela Jadwiga 56 Rybnik

Lista nr – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 KAŁUŻA Wojciech Jan 38 Żory
2 WOLNIK Grzegorz Wojciech 53 Rybnik
3 CHROBOK Barbara Ewa 46 Wodzisław Śląski
4 SIEDLACZEK Henryk Piotr 62 Rudy
5 LASKA Dariusz Ryszard 32 Rybnik
6 KANTOR Halina Maria 55 Mikołów
7 POŁEDNIK Rafał Bogusław 50 Wodzisław Śląski
8 GRABKOWSKA Jolanta Danuta 52 Jastrzębie-Zdrój
9 ŁUKASZCZYK Karolina Aleksandra 27 Żory

Lista nr – KOMITET WYBORCZY ŚLONZOKI RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 HELIS Paweł 74 Rybnik
2 RDUCH Stanisław Alojzy 71 Marklowice
3 TOPA-MAZUREK Weronika Jadwiga 38 Rybnik
4 KURDZIEL Adam Franciszek 65 Rybnik
5 TELEGA Edmund Jan 77 Łaziska-Górne
6 HULIM Wiesława Joanna 47 Rybnik
7 OLEKSIŃSKI Artur Rafał 36 Żory
8 SWACZYNA Grażyna Gabriela 36 Ruda Śląska

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 RZOTKI Jadwiga Magdalena 38 Racibórz
2 STRACH Marek Wiesław 33 Częstochowa
3 MYŚLIKOWSKA Beata Agnieszka 38 Wąsosz
4 GOIK Judyta Teresa 28 Tarnowskie góry
5 BRĄCEL Konrad Mateusz 31 Częstochowa
6 KOSARGA Krystyna Jadwiga 58 Brzeziny Nowe
7 KOZIEJ Mikołaj Maciej 21 Zabrze

 

Okręg nr 4

Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
4 Sejmik Województwa Śląskiego 523495 7 6 47

Listy kandydatów

Lista nr – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 WÓJCIK Krzysztof Stefan 59 Bytom
2 PRZYBYLSKA-CZAJKOWSKA Barbara Ewa 60 Tarnowskie Góry
3 ŁAPIŃSKI Janusz Henryk 64 Gliwice
4 WITASIK Rafał Leszek 49 Częstochowa
5 ZAGÓRSKA Jadwiga Franciszka 68 Gliwice
6 FILIPEK Andrzej 67 Radzionków
7 HOFMAN-DYNER Jolanta Maria 58 Koty
8 SAMOTUS Teresa Grażyna 61 Gliwice
9 JURECZKO Rafał Krzysztof 37 Pietrzaki

Lista nr – KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 MILCZYŃSKI Cezary Kazimierz 27 Gliwice
2 BŁASIŃSKI Bartłomiej Marek 27 Bytom
3 MOŃKA Julianna Nikola 21 Orzesze
4 NOWICKI Dariusz Edwin 22 Rybnik
5 MORYC Bogusława Elżbieta 22 Gliwice
6 SKIBA Joanna Gabriela 24 Koszęcin
7 TOCZEK Grzegorz Stanisław 44 Kamieniec

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 WIECZOREK Artur Paweł 32 Mysłowice
2 SKOTALCZYK Magdalena Anna 21 Dąbrowa Górnicza
3 WRĘBIAK Bartłomiej Marek 32 Bytom
4 MAŚLUCH Ewa 52 Katowice
5 GRABOWSKI Dariusz Gloriusz 20 Dabrowa Górnicza
6 RUPALA Gaja Izabela 24 Katowice

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 KONIECZNY Maciej 37 Gliwice
2 SŁANIA Barbara Joanna 37 Bytom
3 MROZOWSKI Konrad 24 Gliwice
4 STROKOWSKA Helena Zofia 64 Gliwice
5 BEDNARZ Michał Piotr 37 Tarnowskie Góry
6 MICHALSKA Dorota 43 Gliwice
7 WRONA Artur 32 Połomia

Lista nr – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 PILOT Andrzej Antoni 57 Tarnowskie Góry
2 WILK Zygmunt 66 Bytom
3 GRUS Anna Barbara 43 Lubliniec
4 ZAPIÓR Małgorzata 49 Katowice
5 WOJEWÓDZKI Jerzy Stanisław 63 Gliwice
6 CZAPELKA Agnieszka Zofia 47 Chudów
7 STEFAŃSKA Agnieszka 39 Radzionków
8 SOBOL Małgorzat Bożena 37 Łebki
9 POLOCZEK Mariusz Krzysztof 41 Bytom

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 PRZEDPEŁSKI Zbigniew Jerzy 60 Bytom
2 KOWALSKI Bartłomiej Leszek 27 Gliwice
3 KUBICA Józef Jan 60 Tarnowskie Góry
4 OLSZEWSKI Tomasz Jan 31 Tarnowskie Góry
5 KOPER-STASZOWSKA Wioletta Maria 41 Ruda Ślaska
6 ROJ Dominika Monika 28 Draliny
7 KOCUREK Irena Maria 63 Brynek
8 URBANIAK-LEŚNIAK Magdalena Patrycja 31 Gliwice
9 ORDON Lesław Zbigniew 53 Bytom