Rybnik: KOPNĄŁ INNEGO MĘŻCZYZNE W GŁOWE. POZNAJESZ?

0
1538

Rybniccy śledczy poszukują osoby ze zdjęcia. Mężczyzna, którego wizerunek widoczny jest na opublikowanych zdjęciach, jest podejrzewany o naruszenie czynności narządu ciała jednego z mieszkańców Rybnika, poprzez uderzenie go nogą w głowę. Osoby, które rozpoznają mężczyznę, prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Rybniku.

Do zdarzenia doszło 6 czerwca 2020 roku na ul. Dąbrówki w Rybniku. Wówczas sprawca uderzył drugiego mężczyznę nogą w głowę. Kamery monitoringu zarejestrowały zdarzenie. Publikujemy wizerunek mężczyzny podejrzewanego o dokonanie przestępstwa.

Sprawcą jest mężczyzna w wieku około 30 lat, ma krótkie włosy, jasną karnację skóry oraz brodę. W chwili zdarzenia był ubrany w czarno-szarą, rozpinaną bluzę sportową z kapturem.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach oraz osoby posiadające informacje, mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Wydziałem Kryminalnym tel. 47 85 572 80, e-mail – kryminalny@rybnik.ka.policja.gov.pl i podawanie numeru sprawy RSD- 969/20.

Info: KMP Rybnik