Wydział kryminalny II komisariatu prowadzi dochodzenie dotyczące kradzieży karty płatniczej. Ustalono, że posłużył się nią nieznany mężczyzna, który wypłacił w bankomatach łącznie 6 tys. zł. Publikujemy wizerunek poszukiwanego, niestety nagranie jest bardzo słabej jakości.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego II Komisariatu Policji w Gliwicach przeprowadzili w sprawie dochodzenie, w trakcie którego nie udało się ustalić tożsamości podejrzanego mężczyzny, zarejestrowanego przez kamerę monitoringu. Śledczy dotarli do nagrania z 23 grudnia 2016 r., z bankomatu w Gliwicach (os. Millenium) i wytypowali podejrzanego o posłużenie się skradzioną kartą.
Jakość nagrania nie jest wystaczająca, ale może ktoś z internautów rozpozna mężczyznę, np. po charakterystycznym ubiorze i torbie.
Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości sprawcy prosimy zgłaszać  – telefonicznie: 32 2390220lub za pomocą poczty elektronicznej: damian.fussek@gliwice.ka.policja.gov.pl. W sprawie można też dzwonić bądź pisać do policjanta dyżurnego II KP, tel.: 32 2390200, e-mail: kp2@gliwice.ka.policja.gov.pl.
Swoje spostrzeżenia możecie, Państwo, przesyłać również za pośrednictwem anonimowej skrzynki mailowej „Powiadom nas” – Kliknij TU.
Wszystkim informującym gwarantujemy anonimowość.

 

info: KMP Gliwice