Z myślą o naszych Klientach otworzyliśmy  Shrimp House Gliwice. W miejscu, które znane jest nie tylko mieszkańcom Gliwic, ale również okolicznych miast i miasteczek.

Budynek Poczty Głównej w Gliwicach / Gliwice ul. Dolnych Wałów 8 / to miejsce, które zasługiwało na dobrych najemców, ze znanymi markami i  unikalnym asortymentem. Mamy nadzieję, że spełnimy Wasze oczekiwania. 

Zapraszamy

Shrimp House Gliwice

poniedziałek – piątek 12:00 – 22:00
sobota – niedziela 13:00 – 22:00

 

 

Jesteśmy trójką braci od najmłodszych lat zafascynowanych gotowaniem. Nasza historia zaczęła się od eksperymentów z różnymi smakami i produktami w kuchni rodzinnego domu. Od zawsze przy różnych okazjach gotowaliśmy dla rodziny i przyjaciół. Bliscy chwalili nasze pomysły kulinarne oraz wyczucie smaku i sugerowali, abyśmy zajęli się gotowaniem na poważnie.

Pewnego dnia ulegliśmy ich namowom i postanowiliśmy zawodowo zająć się dawaniem ludziom radości z jedzenia zdrowych i pożywnych dań w przyjaznej atmosferze. Wywodzimy się z nurtu modnego dziś street foodu, który doprowadził nas do stworzenia sieci barów krewetkowych pod nazwą „Shrimp House”.

 
Świat smaków „Shrimp House” czerpie inspiracje z naszej fascynacji morzem i dlatego to krewetki stanowią bazę we wszystkich serwowanych przez nas potrawach. Nasze propozycje wyróżnia kreatywne podejście do kuchni świata, a łączy zabawa smakami i nutami płynącymi z krewetek.
 
Poza pięknymi zapachami doświadczysz u nas specyficznej atmosfery, którą tworzy zarówno młoda i zgrana załoga, jak i Wy, tak chętnie odwiedzający nas i wspaniali Goście. Dlatego zapraszamy serdecznie do świata smaków „Shrimp House”, który odkryje przed Wami nowe kulinarne doznania.
Pozwólcie się zaprosić do naszego krewetkowego świata!
 
Maciej, Andrzej i Michał
 
 
 
 

 

Na stronie znajdziesz informację o naszym krewetkowym barze

Shrimp House Gliwice