Odnaleziono ciało 5 letniego Dawida.

    W pobliży jednego ze zbiorników retencyjnych na trasie Grodzisk Mazowiecki – Warszawa /węzeł Pruszków/ , odnaleziono 20 lipca 2019 ( 10 dni po rozpoczęciu poszukiwań ) ciało 5 letniego Dawida.

  Ciało znaleziono w trawie w okolicy zbiornika w sąsiedztwie autostrady A2.

Pion kryminalny policji i śledczy, pracują nad rozwiązaniem i przebiegiem zdarzenia. Najprawdopodobniej jutro poznamy szczegółowy przebieg poszukiwań, który powinna przedstawić prokuratura.

 

 

———————————————————

Od północy grodziscy policjanci poszukują 5-letniego Dawida , zamieszkałego w Grodzisku Mazowieckim. Wczoraj, około 17.00 ojciec zabrał chłopca z domu i odjechał w nieznanym kierunku. Po czterech godzinach, przed 21.00 policjanci dostali zgłoszenie, że ojciec 5-latka nie żyje. Do tej pory nieznane jest natomiast miejsce pobytu dziecka.

Policjanci z Grodziska Mazowieckiego od północy poszukują 5-letniego Dawida .

Wczoraj, 10.07.br., około 17:00 ojciec zabrał chłopca z domu w Grodzisku Mazowieckim i odjechał w nieznanym kierunku szarą skodą fabią o nr rejestracyjnym WGM 01K9. Z informacji zebranych przez policjantów wynika, że mężczyzna mógł poruszać się na trasie pomiędzy Grodziskiem Mazowieckim a lotniskiem Okęcie.

Chłopiec był ubrany w szaroniebieską bluzę dresową, niebieskie jeansy oraz niebieskie trampki z obrazkami Zygzaka McQueena.

Zwracamy się do wszystkich osób o pomoc w odnalezieniu dziecka. Wszelkie zgłoszenia, nawet anonimowe, przyjmują od Państwa policjanci Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Maz. tel. 22 755 60 10 (-11,-12,-13). Można również telefonować do najbliższej jednostki Policji lub pod numer alarmowy 112.

(KSP / mw)