akcje charytatywneKnurów

Podziękowania! Polska łączy się z Ukrainą!!

Polska łączy się z Ukrainą!!

   Jest dużo postów o zbiórkach a ja chciałam z całego serca podziękować ludzią którzy pomagają. W niedzielę mój mąż dostał telefon od kolegi że potrzebuje pomocy! Przywieść rodzinę ukraińską do Polski, tylko że uciekli z Ukrainy przez Rumunię i z tamtąd trzeba ich odebrać. Byłam przerażona bo od razu powiedział – Tak! Zaraz oglądaliśmy ile godzin się tam jedzie, wtedy byłam jeszcze bardziej przerażona. Zięć mówi on też jedzie…. Ja w płacz. Nie wiem czy bardziej ze strachu, czy z dumy, że mają tak wielkie serce. Wiedziałam, że będą się kierować na Berlin, więc nie widziałam innej opcji jak z powrotem, że będzie odpoczynek na Śląsku, ale pomyślałam… to będzie 18 osób, gdzie będą spać? jeść?  ale tu ludzie z tak Wielkimi Sercami, dali nam tyle pomocy.

   Napisałam do 6 restauracji –  Czy by przygotowali jedzenie? do 4 hoteli o nocleg. Żadna nie odmówiła.

    Wybraliśmy i skorzystaliśmy z pomocy Zielony Ogród w Knurowie i Mała Toscania, do hotelu pojechali Ukraińcy do Biały Domek w Paniówkach.

Są już bezpieczni!

  Chciałam bardzo podziękować w ich imieniu jak i swoim, bo zorganizowanie tego, to było parę godzin i domyślam się, że to nie było łatwe wyzwanie.

    Chciałam również podziękować mojemu mężowi Sebastian Przybylski, Dawidowi bo to młody chłopak, a jechał dzielnie tyle godzin żeby pomóc – Jesteście Bohaterami!!!  

 Chciałam też podziękować Wiktorii która przyjechała spontanicznie z swoim Partnerem i przywieźli ubranka, pampersy itd

   Po prostu, aż pisząc, ile ludzie potrafią dać od siebie dobrego, łzy się cisną mi do oczu.

     Każdemu kto im pomógł Bardzo Dziękujemy!!!

Ewelina