Czerwionka-LeszczynySport i rekreacja

Płomień Czuchów vs KS Świerklany II 4:3 (2:0)

W poniedziałek zespół z rocznika 2013 i młodsi rozegrał swoje drugie spotkanie w Podokręgowej Lidze Orlików Młodszych E2 „PLOM E 2013 Rybnik” Grupa 5.

Podopieczni Trenerów Wojciecha i Jacka Papiernik po wyjazdowej porażce 16:1 z drużyną KS Kleszczów, zagrali na własnym boisku z zespołem KS Świerklany II. Mecz bardzo dobrze rozpoczęli nasi najmłodsi adepci, którzy dzięki zdobyciu dwóch bramek prowadzili do przerwy 2:0. Druga połowa była obfitsza w bramki i walkę o zwycięstwo do ostatniego gwizdka sędziego, bowiem tuż przed końcem spotkania widniał wynik 3:3. Jednak ostateczny cios zadali nasi zawodnicy, którzy grając do końca zdobyli bramkę na wagę 3 punktów w ostatniej minucie meczu i spotkanie zakończyło się wynikiem 4:3 dla Płomienia. Było to pierwsze zwycięstwo naszych podopiecznych w ich rozpoczynającej się przygodzie z piłką! GRATULUJEMY!

Płomień Czuchów – KS Świerklany II 4:3 (2:0)