W ramach współpracy pomiędzy Gminą i Miastem Czerwionka-Leszczyny a Górnikiem Zabrze, dziś w Szkole Podstawowej nr 3 odbyło się spotkanie piłkarzy Górnika – Szymona Matuszka i Daniela Bielicy z uczniami placówki. Goszczący w Czerwionce-Leszczynach piłkarze, odwiedzili także Burmistrza Gminy i Miasta Wiesława Janiszewskiego.

Podczas spotkania w szkole piłkarze opowiedzieli o swoim życiu sportowym, przebiegu kariery, o klubie, zachęcili do nauki i uprawiania sportu. Wyjątkowi goście odpowiadali także na pytania młodzieży, przekazali na ręce uczniów drobne pamiątki, zachęcili również do kibicowania drużynie Górnika Zabrze podczas meczu z Legią Warszawa, który odbędzie się w najbliższą niedzielę, a partnerem spotkania jest Gmina i Miasto Czerwionka-Leszczyny. Na zakończenie spotkania Szymon Matuszek i Daniel Bielica pozowali z młodzieżą do wspólnych zdjęć.

Następnie, piłkarze złożyli wizytę w Urzędzie Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny, gdzie uczestniczyli w spotkaniu z Burmistrzem Wiesławem Janiszewskim, Pełnomocnik ds. społecznych Aleksandrą Chudzik oraz Dyrektorem MOSiR-u Michałem Cichoniem.

Przypominamy, że partnerem społecznym meczu Górnik Zabrze – Legia Warszawa jest Gmina i Miasto Czerwionka-Leszczyny. Z tej okazji, mieszkańcy Czerwionki-Leszczyn mogą zakupić bilet na mecz z rabatem 20%! Z promocji można skorzystać wyłącznie w punktach stacjonarnych, za okazaniem dokumentu potwierdzającego miejsce zamieszkania. W ramach najbliższego meczu, dziecięcą eskortę stanowili będą młodzi piłkarze z terenu Czerwionki-Leszczyn. Gmina będzie również promowana w obrębie Areny Zabrze.

Spotkanie Górnik Zabrze – Legia Warszawa już w najbliższą niedzielę (7.04) o godz. 18.00 na stadionie Arena Zabrze.

Info: czerwionka-leszczyny.pl