Park Handlowy Arena w Gliwicach: Niesamowite Święta z Gumballem

0
1538

Niesamowite Święta z Gumballem 2.12, 9.12

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia w Parku Handlowym Arena pojawią się bohaterowie uwielbianej przez miliony polskich dzieci kreskówki Cartoon Network – Niesamowity Świat Gumballa.

Już 2 grudnia w godz. 10:00-18:00 będzie można zebrać kolekcję unikalnych świątecznych kubków z bohaterami kreskówki. Wystarczy tego dnia zrobić zakupy za 100 zł w sklepach galerii by otrzymać jeden z nich.

A 9 grudnia, w godz. 10:00-18:00 Gumballowe Mikołajki.Wszystkie dzieci zapraszamy na spotkania z Gumballem i Darwinem, malowanie światłem z Penny, warsztaty kodowanie Boberta oraz naukę tańców Tobiasa. Na dzieci czekają̨ liczne atrakcje z fantastycznymi nagrodami, warsztaty i zabawy pod okiem profesjonalnych animatorów.

W tym dniu nie zabraknie również Świętego Mikołaja, który swoją obecnością wprowadzi dzieci w bożonarodzeniowy nastrój. Przez cały dzień Śnieżynki będą rozdawać słodkości. Święty Mikołaj zawita do Parku Handlowego Arena w każdy przedświąteczny weekend grudnia.

Program:
2 grudnia – Zbierz Kolekcję kubków Gumballa godz. 11:00-18:00
Za zakupy za min. 100 zł klienci galerii otrzymają specjalnie zaprojektowany świąteczny kubek z bohaterami kreskówki Niesamowity Świat Gumballa.
9 grudnia – Niesamowite święta z Gumballem, godz. 11:00 – 18:00

W programie m.in.:
Warsztaty zdobienia pierników Gumballa
Malowanie światłem z Penny – strefa wirtualnej rzeczywistości
Warsztaty kodowania Boberta – nauka programowania w języku scratch junior
Gra wielkoformatowa – przyjaciele z Elmore
Konkursy z nagrodami – zabawy sceniczne i animacje

Zapraszamy, będzie się działo!

Wstęp wolny.

Info: arena-gliwice.pl