GierałtowiceKultura i rozrywka

Paniówki: Obchody Europejskiego Dnia Języków Obcych

Paniówki:

W najbliższy poniedziałek rozpoczynamy w naszej szkole obchody Europejskiego Dnia Języków Obcych.
Z okazji tego święta nauczyciele języków obcych przygotowali konkursy i aktywności, które będą odbywały się na lekcjach języka angielskiego i niemieckiego.

Uczniów klas 7 i 8 zapraszamy w poniedziałek, na przerwie o 11:20 do sali nr 8, gdzie odbędzie się Wielki Konkurs Wiedzy o krajach angielsko- i niemieckojęzycznych na platformie Kahoot. Do wzięcia udziału w konkursie konieczne jest punktualne stawienie się w sali wraz z telefonem, który ma dostęp do Internetu. Trzy najlepsze osoby zostaną nagrodzone ocenami z języka angielskiego i niemieckiego.

Uczniowie klas 1-3 odkryją sekrety narodowych strojów, dlatego prosimy, aby na lekcje językowe przynieśli kolorowe bibuły.

Uczniowie klas 4-8 dzięki konkursom „Spell-mageddon” i „Deutsch Schreiben” będą mogli spróbować swoich sił w zmaganiach z angielską i niemiecką pisownią. Specjalistów od „spellingu” i „schreibungu” wyłonimy w czasie pracy ze specjalnie przygotowanymi tekstami i nagrodzimy ocenami. Świętowanie zakończymy stworzeniem European Stairway, gdzie będzie można podziwiać flagi krajów europejskich stworzone przez uczniów.

Zachęcamy do zabawy! Viel Spass! Have fun!

info: Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Paniówkach