Paniówki/Knurów: Mecz na wagę awansu

0
280

Paniówki/Knurów: Mecz na wagę awansu

Concordia Knurów jest o krok od zapewnienia sobie awansu do wyższej klasy rozgrywkowej. W najbliższą niedzielę knurowianie wybierają się do Paniówek by zmierzyć się z tamtejszym Tempem. Jeśli podopieczni trenera Zbigniewa Matuszka przynajmniej zremisują te spotkanie to korki z szampana będą miały prawo wystrzelić. Zadanie jednak do łatwych nie należy – Tempo Paniówki to rewelacja rundy wiosennej i wicelider ligowej tabeli.

Klub z Paniówek obchodzi w tym roku jubileusz 90-lecia istnienia i między innymi dlatego ambicje działaczy, sztabu szkoleniowego jak i samych piłkarzy są spore. Po rundzie jesiennej Tempo zajmowało siódme miejsce w tabeli, ale znakomita dyspozycja wiosną w wykonaniu zawodników (9 zwycięstw i tylko jedna porażka) spowodowała, że drużyna z Paniówek zajmuje obecnie drugie miejsce, które pozwoli powalczyć w barażach o awans do Klasy Okręgowej.

Piłkarze z Knurowa potrzebują jednego punktu aby zrealizować cel założony przed sezonem. Do szczęścia wiele nie brakuje, a do końca rozgrywek pozostało tylko pięć spotkań więc do zdobycia pozostało 15 punktów. Zawodnicy Concordii jednak nie chcą odkładać świętowania na przyszłość i na boisku w Paniówkach zagrają o pełną pulę.

Początek niedzielnego spotkania o godzinie 15:00.

⚽️Tempo Paniówki – Concordia Knurów
📅Niedziela, 22 maja – godzina 15:00🕒
🏟Boisko sportowe LKS „Tempo” Paniówki – Dworska 31, 44-177 Paniówki

AW