Ornontowice: Skutecznie pomagają dzieciom z Gambii.

0
317

„Sukces to pojęcie względne, każdy z Nas rozumuje go inaczej.
Oto mój Sukces wypracowany ze Stowarzyszeniem przyjaciół Afryki „Hope for kids”, wolontariuszami oraz moją rodziną.
Po całym roku przygotowań, kontener dotarł do Celu.
Mimo wielu krytycznych opinii, słów i niejednokrotnie przekonywana mnie, że to nie ma sensu, że się nie uda, no bo jak bez pieniędzy, wsparcia tv, radia czy celebrytów, chcecie wysłać dary do Gambii?
Otóż UDAŁO się, właśnie oto zawitał kontener przygotowany i spakowany przez zwykłych ludzi, pracujących, mających rodziny i multum innych obowiązków.
Dzięki dobrym ludziom, którzy obdarowali Nas darami, dzięki zbiórkom na Bazarku, wrzucaniu do puszek, wpłat na Pomagam.pl, a także na konto Stowarzyszenia. Dziś te małe dzieci wyciągają ręce po paczki, aby już za parę chwil cieszyć się tyloma rzeczami.
Dzieci w Busumbali będą chodzić do szkoły, bo otrzymały wiele przyborów szkolnych, będą miały buty i będą mogły spać wygodnie na miękkich materacach, bo też im się należy.
Wolny czas będą spędzać na zabawie, bo otrzymały maskotki, piłki, rowery oraz części na plac zabaw. Całe rodziny otrzymają ciuchy, kołdry, koce, pościele, garnki i miski.
Wszystko po to, aby tamtejsze dzieci miały szanse, tak jak nasze, na lepsze życie i edukację.
Dziękuję Wszystkim Tym którzy pomogli Nam w tej nie małej akcji. Za dary, wsparcie, pomoc finansową i dobre słowo.
A tym, którzy kładli kłody pod nogi dziękuję jeszcze bardziej, bo dzięki Wam wzrastała w Nas upora i siła do działania. Patrzcie udało się!!!
Kolejny kontener już w planach.”

pisze Alicja Ryt na swoim fanpage.