Impreza sportowa pod nazwą MultiBieg, dedykowana jest wszystkim tym, którzy poprzez swoją aktywność, chcieliby wziąć udział w akcji charytatywnej.

Każdy, kto weźmie udział w zorganizowanym biegu ulicznym, automatycznie staje się osobą wspierającą Wiktorię, która choruję na rdzeniowy zanik mięśni SMA typ I.
Wiktoria ma 8 lat. Choroba na którą cierpi uwięziła ją w jej ciele. Choroba zabrała możliwość ruchu, jedzenia a nawet oddychania. Wiktoria oddycha za pomocą respiratora, karmiona jest bezpośrednio do żołądka, a w codziennym życiu towarzyszy jej mnóstwo sprzętów podtrzymujących ją przy życiu. Dziewczyna walczy z całych sił o każdy ruch, bo chce żyć i cieszyć się dzieciństwem.

Wystarczy, że zapiszesz się na MultiBieg i przebiegniesz jeden z dystansów (2 km lub 11 km). Każdy przebiegnięty kilometr to 1 zł przekazane dla Wiktoriia.

To takie proste!
Zapisz się już dziś.
http://bit.ly/2khGyiX

Widzimy się 16 września w Amfiteatrze Parkowym w Ornontowicach, o godz. 14:00 – 17:00.

Info: ornontowice.pl

Trasa:
Uczestnicy MultiBiegu mogą wybrać jedną z dwóch przygotowanych tras:
👟 trasa na dystansie 2 km – punkty z wodą na mecie
👟 trasa na dystansie 11 km (plik GPX) – punkty z wodą na 4km, 8km i mecie

 

Zapisy:
Osoba chcąca wziąć udział w MultiBiegu dokonuje zapisów poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy dostępny pod poniższym linkiem: Formularz zgłoszeniowy – ZAPISY
Podczas zapisów obowiązuje limit miejsc – maksymalnie w biegu może wziąć udział 500 uczestników. Pierwszeństwo do udziału mają osoby, które zapiszą się przez formularz elektroniczny i dokonają opłaty startowej. Jeśli w dniu MultiBiegu pozostaną wolne miejsca, wówczas będzie istniała możliwość zapisania się na miejscu imprezy w Biurze Zawodów. Opłata dokonana przelewem przed imprezą wynosi 15 zł. Opłata dokonana w dniu imprezy w Miasteczku Biegowym wynosi 30 zł.

Cel charytatywny:
MultiBieg, zgodnie z hasłem „Biegnę, by pomóc!”, przyjmuje charakter imprezy charytatywnej. W ramach prowadzonej akcji, Organizatorzy wraz ze Sponsorami deklarują, że przeznaczą środki pieniężne na pokrycie kosztów walki z chorobą Wiktorii, która od urodzenia choruje na rdzeniowy zanik mięśni SMA typ I. Każdy przebiegnięty w trakcie biegu ulicznego kilometr to złotówka, która wpłynie na konto Wiktorii.
W ramach pomocy Wiktorii, można również wpłacać dowolnie wyższe wpisowe, którego różnica zostanie w całości jej przekazana.

Dlaczego warto wziąć udział w MultiBiegu?
każdy z zawodników, poprzez swoje uczestnictwo w biegu, wpiera szczytny cel charytatywny,
każdy z uczestników, który ukończy bieg, otrzyma pamiątkowy medal,
dla każdego uczestnika przewidziano posiłek regeneracyjny,
w Miasteczku Biegowym dla uczestników biegu, pozostałych gości oraz dzieci zorganizowane będą dodatkowe atrakcje,
dla najszybszych zawodników przewidziano dodatkowe nagrody – szczegóły dotyczące nagród zostaną podane w najbliższym czasie.