Nowa karta sportowej historii zapisze się w Arenie Gliwice

0
3651

Na to wydarzenie czekało setki tysięcy kibiców, którzy śledzą losy zawodników Federacji KSW. Już w sobotę w nowo otwartej Arenie Gliwice będziemy mogli zobaczyć największy rewanż w dziejach polskiego MMA. Wyprzedano wszystkie 15000 biletów, a  więc kilkanaście tysięcy osób zgromadzi się by wspólnie kibicować najlepszym zawodnikom podczas 46 Gali KSW. Ten weekend zdecydowanie należy do Gliwic.

To właśnie w Gliwicach, w jednym z najnowocześniejszych obiektów widowiskowo-sportowych spotkają się najbardziej znane nazwiska MMA. O tym, że 46 Gala KSW odbędzie się w Arenie Gliwice dowiedzieliśmy się na początku października z oficjalnych komunikatów medialnych. Informacja ta od razu wzbudziła potężne emocje. KSW już od 2008 roku pojawia się w naszym regionie i zawsze zapewnia kibicom karty walk przepełnione topowymi nazwiskami. Tym razem nie będzie inaczej, a widzowie będą mieli szansę zobaczyć pojedynki pełne rywalizacji i elektryzujących starć.

Pogłoski, że do walk dojdzie w Arenie Gliwice, słychać było już wcześniej. Nic dziwnego. Obiekt jest przygotowany nie tylko na wielkie sportowe wydarzenia, ale również na imprezy o charakterze rozrywkowym i rodzinnym, po wydarzenia muzyczne światowego formatu. Rozgłosu dodali też główni bohaterowie, czyli Mamed Khalidov i Tomasz Narkun. Natomiast kolejne nazwiska dodawane do karty walk jeszcze bardziej podsyciły atmosferę i rozpędziły medialną machinę.

W nadchodzącą sobotę 1 grudnia, Arenę Gliwice odwiedzi kilkanaście tysięcy kibiców. W środę Organizator poinformował, że wykupione zostały wszystkie dostępne miejsca. To z pewnością promocja dla miasta i samego obiektu. Obiekt jest przygotowany na to widowisko! Powstał po to, aby jednoczyć ludzi na wspólnych wydarzeniach i dostarczać im wiele niezapomnianych wrażeń i emocji. Właśnie takie odczucia czekają wszystkich, już jutro w Arenie Gliwice podczas 46 Gali KSW.

 INFORMACJE DLA KIBICÓW

Otwarcie bram nastąpi o godzinie 16:00, natomiast zakończenie gali uzależnione jest od przebiegu walk. Dla kibiców powstanie Strefa Fana KSW zlokalizowana w Małej Arenie w godz. 15:00-18:00. Wejście na imprezę jest jednorazowe, obowiązuje bilet wstępu. Bilet należy mieć cały czas przy sobie, w przypadku kontroli i weryfikacji.

Dla publiczności udostępnione będą parkingi P1, P2, P3, P4, P6, P7 zlokalizowane na terenach zewnętrznych Areny Gliwice.

Więcej informacji o wejściach, parkingach i zasadach znajduje się na stronie Organizatora www.kswmma.com oraz na www.arenagliwice.com.

Info: Arena Gliwice

Pisaliśmy o tym:

Arena Gliwice: KSW – Mistrzowskie pojedynki