PilchowiceSport i rekreacja

Naprzód Żernica: Od 1:3 do 5:3. Naprzód 5:3 LKS 35 Gierałtowice (skrót)

W meczu 6.kolejki IV ligi okręgowej  zespół młodzików LKS Naprzód Żernica pokonał LKS 35 Gierałtowice 5:3 (2:3).

Spotkanie od prowadzenia rozpoczęli  młodzi zawodnicy Naprzodu, z czasem trwania pierwszej połowy to goście częściej i łatwiej dochodzili do okazji bramkowych, co trzy razy udokumentowali golem. Przed przerwą żernicki zespół zmniejszył stratę do jednej bramki.

Druga połowa należała do Naprzodu, szybko z wyniku 2:3 zrobiło się 4:3, gierałtowiczanie mimo ataków nie byli, w stanie zdobyć kolejnego gola, w przeciwieństwie do  drużyny gospodarzy.

Ostatecznie mecz skończył wynikiem 5:3.

Cieszy przyjemna dla oka gra żerniczan, którzy starali się grać piłką co, zwłaszcza w drugiej połowie owocowało wieloma akcjami.

Bramki dla LKS Naprzód Żernica zdobyli: Piotr Puszkarz 2, Błażej Kluger, Paweł Nowak i Wiktor Rzemień.