Pilchowicka Budotechnika została kolejny raz wyróżniona. Tym razem za jakość produkowanych toalet publicznych otrzymała tytuł Laureata oraz Srebrne Godło Najwyższa Jakość Quality International 2015 w kategorii  QI Product –  produkt  najwyższej jakości. Nagrodzona została Automatyczna Toaleta Publiczna WC TOP. Szalety tej firmy spotkać możemy w wielu miejscowościach na terenie całego kraju.

 

 

 

Kapituła Programu, odbywającego się pod patronatem: Ministerstwa Gospodarki, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz  Klubu Polskie Forum ISO 9000 nagrodziła działania firmy związane z wdrażaniem, a także promowaniem idei jakości we wszystkich aspektach działalności, zwłaszcza w zakresie produkcji szaletów miejskich.

 

Jak przyznaje Marcin Włodarczyk reprezentujący firmę Budotechnika Sp. z o.o. – Zdobycie tego typu wyróżnienia jest potwierdzeniem, że jako Laureat konkursu stosujemy najwyższe standardy zarządzania oraz czytelną politykę jakości naszych produktów w szczególności w odniesieniu do toalet publicznych.

 

 

 

Oficjalna Gala programu odbędzie się we wrześniu w Warszawie. Jak dodaje Włodarczyk – Na tego typu sukces przez wiele lat pracował cały nasz zespół. Jesteśmy bardzo wdzięczni Kapitule Programu za uhonorowanie nas tak zaszczytnym laurem, który jeszcze bardziej będzie motywował naszą firmę w kierunku podwyższania standardów jakości toalet publicznych sygnowanych marką Budotechniki. Doskonale rozumiemy, że bezpieczeństwo, zdrowie i higiena jest dla wszystkich użytkowników naszych szaletów bardzo ważna.

 

 

 

Najwyższa Jakość QI to projekt, którego celem jest promowanie w firmach i instytucjach skutecznych metod zarządzania jakością. Drugim celem jest wskazanie i promocja tych firm i instytucji, które reprezentują najwyższe standardy, gwarantujące klientom i konsumentom otrzymanie produktu lub usługi na najwyższym poziomie. Obecnie Najwyższa Jakość QI jest największym konkursem jakościowym w Polsce, skupiającym przedstawicieli firm i instytucji, działających na terytorium naszego kraju wokół idei zarządzania jakością. Szczegółowe informacje na temat projektu znaleźć można pod adresem http://najwyzszajakoscqi.pl/.

 

 

 

BUDOTECHNIKA Sp. z o.o.  specjalizuje się w projektowaniu i produkcji konstrukcji metalowych, a w szczególności obiektów małej architektury. Oferta firmy obejmuje szeroką gamę produktów, a w szczególności wiaty przystankowe oraz nowoczesne toalety publiczne w segmencie, których stała się liderem na polskim rynku. Realizacje firmy można spotkać na tereni całego kraju jak również na terenie Czech, Szwecji oraz w Niemiec. Firma działa nieprzerwanie od 1988 r. a jej zakład mieści się w Pilchowicach k. Gliwic.

 

 

 

Automatyczna Toaleta Publiczna WC TOP to flagowy produkt firmy, finalista takich inicjatyw jak :Dobry Wzór 2013, Innowator Śląska 2013, czy też Śląska Rzecz 2013. Najbardziej znane realizacje szaletów wykonanych przez Budotechnikę to toalety publiczne w Gdańsku uznane za jedne z dziesięciu najlepszych tego typu obiektów na świecie, potrójna toaleta w Rybniku, toaleta w stylu muru pruskiego w WC TOP w Jastarni, toalety w Łodzi, Lublinie, Ząbkach, Mielnie itd. W powiecie gliwickim szalety tej firmy znajdują się w Toszku, Sośnicowicach, Pilchowicach oraz w centrum Gliwic przy tamtejszej Radiostacji.

Logo Srebrnego Godła Najwyższa Jakość Quality International 2015 w kategorii  QI Product dla Budotechnika Sp. z o.o.Certfikat Srebrne Godło Najwyższa Jakość Quality International 2015 w kategorii  QI Product dla Budotechnika Sp. z o.o.Toaleta publiczna WC MINI GRANIT BLACK Gliwice Radiostacja Ostatnia realizacja Automatyczna Toaleta Publiczna WC TOP model mur pruski w Jastarni Toaleta publiczna Budotechniki w Pilchowicach na targowisku Toaleta publiczna Budotechniki w Sosnicowicach