MUTT: ” Lajtowej Jazdy na Kotlarni dla Początkujących ” – edycja II

0
1078

Ogłoszenie dla osób zupełnie początkujących, które posiadają pojazd 4×4 i nigdy nie zjechały nim z asfaltu a chciałyby spróbować!

Z inicjatywy jednego z naszych najnowszych członków zapraszamy na kolejną edycję
„Lajtowej Jazdy na Kotlarni dla Początkujących” – edycja II

Data:
09 kwietnia (niedziela) 2017

Godzina:
09:00 Zbiórka i omówienie zasad udziału i zasad bezpieczeństwa
09:30 Wyjazd w teren

Miejsce:Kopalnia Piasku „Kotlarnia”, ul. Dębowa 3, Kotlarnia

Limit pojazdów: 10 (decyduje kolejność zgłoszeń oraz finalna decyzja organizatora)

Co będziemy robić?: Poznamy podstawowe zasady poruszania się w terenie, sposoby korzystania z napędów w naszych pojazdach, pokonamy podstawowe przeszkody terenowe, wjazdy, zjazdy, trawersy, głównie piach, troszeczkę błota i wody.

Od razu uprzedzamy: Inicjatywa jest kierowana do absolutnie początkujących kierowców, którzy chcą poznać możliwości swoje i swoich pojazdów, osoby z jakimkolwiek doświadczeniem off-roadowym się ZANUDZĄ – będziemy się poruszać po miejscach o najniższym poziomie trudności – rezerwujemy sobie prawo do weryfikacji zgłoszeń i ich odrzucania!

W razie wątpliwości, pytań, prosimy o kontakt bezpośredni z członkiem Stowarzyszenia – Kajtek Gross, który zajmuje się organizacją tego przedsięwzięcia.

Kategorycznie wymagamy poszanowania terenu i wykonywania poleceń organizatorów, będziemy usuwać osoby nie stosujące się do zaleceń i naruszające bezpieczeństwo.
Prosimy, abyście docenili fakt, że poświęcamy swój czas, paliwo i dostęp do terenu żeby propagować off-road, osobom z roszczeniowym nastawieniem dziękujemy od razu!

Udział w imprezie wiąże się z opłaceniem składki w wysokości 20PLN (dane do przelewu zostaną udostępnione osobom, które będą brały udział).

Wszelkie dalsze ustalenia będą dokonywane z osobami zainteresowanymi.

Rezerwujemy sobie prawo do odwołania imprezy bez podania przyczyn, chociaż dołożymy wszelkich starań, żeby tak się nie stało!

Zgłoszenia – tylko i wyłącznie e-mailem -> gross@sadex.net

Co zgłoszenie ma zawierać:

Dane kierowcy, t.j.
Imię i nazwisko:
Telefon:
Adres e-mail:
Ulica:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Nr i seria dowodu:
Nr prawa jazdy:
Marka pojazdu:
Nr rejestracyjny pojazdu:

Oświadczam, iż wjazd na imprezę „Lajtowa Jazda na Kotlarni dla Początkujących” jest dobrowolny, Stowarzyszenie Miłośników Jazdy Terenowej MUTT GLIWICE nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody powstałe na mieniu i zdrowiu osób biorących udział w imprezie.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji uczestnictwa w imprezie (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

PODPIS …………………………

Do zobaczenia w terenie!

info: mutt gliwice