MTS Knurów vs KS Niepokorni Orzesze 4:2

0
305

ZWYCIĘSTWO NA ZAKOŃCZENIE !

Na Zakończenie sezonu wygrywamy z KS Niepokorni Orzesze! Co ciekawe żadna z drużyn, która w tym sezonie mierzyła się z nami na Dworcowej, nie odniosła zwycięstwa! Twierdza Knurów dalej nie zdobyta i niech tak pozostanie.

Pierwsza połowa zaczęła się dla nas bardzo dobrze, już w 3 minucie prowadzenie dała nam Roksana Kryspin. Nasze przeciwniczki nie ustępowały i w 23 minucie doprowadziły do wyrównania. Pierwsza część spotkania zakończyła się remisem.

Na drugą połowę wyszłyśmy z nastawieniem, że to my musimy tutaj odnieść zwycięstwo. Już po 5 minutach wychodzimy na prowadzenie! Bramkę na 2-1 zdobywa niezawodna Milena Gwóźdź. Długo nie trzeba było czekać, bo po zaledwie 4 minutach dokładamy kolejną bramkę, po raz kolejny do siatki trafia Roksana Kryspin. Nasza drużyna cały czas próbowała zdobyć jeszcze jedną bramkę. Aż w końcu w 78 minucie z piłką w pole karne dostaje się Dorota Raszewska, co kończy się prowadzeniem 4-1! Przeciwniczki walczyły jednak do końca i tuż przed ostatnim gwizdkiem zdobywają bramkę na 4-2.

Dziękujemy kibicom! Jak zawsze spisaliście się na medal!

MTS Knurów 4-2 KS Niepokorni Orzesze