MSP6 Knurów: Uczennica szkoły laureatką XVIII Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek

0
280

Uczennica szkoły laureatką XVIII Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w tak trudnych warunkach pandemii, tym razem w formie ONLINE, uczennica naszej szkoły zdobyła czołowe miejsce w XVIII Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek pod patronatem:

Ks. Biskupa Diecezji Gliwickiej – Gerarda Kusza, Wójta Gminy Wielowieś – Gintera Skowronka oraz Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Niemców Województwa Śląskiego.

Organizatorem tegorocznej edycji była Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II oraz Gminny Ośrodek Kultury w Wielowsi.

„Jury składzie: dr Izabela Piszka oraz Joanna Pudlik doceniło trud, jaki został włożony zarówno przez nauczycieli, instruktorów, rodziców, jak i uczestników, aby przygotować tak piękne prezentacje. Chylimy przed Wami czoła”- tak napisali organizatorzy na swojej stronie internetowej.

W kategorii „Soliści klas 1-3” Hanna Modliszewska zdobyła II miejsce (ZSP3 op. Justyna Żyła). Hani serdecznie gratulujemy i cieszymy się z tak wspaniałego sukcesu.

Należy również wspomnieć, że to już drugi sukces naszej uczennicy z klasy 2c. Hania zdobyła również, w tym roku szkolnym, II miejsce w XV Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Patriotycznej, któremu tradycyjnie patronował Minister Edukacji Narodowej, Poseł na Sejm RP Krystyna Szumilas oraz Wójt Gminy Wielowieś.

Do tego konkursu została również przygotowana przez Panią Justynę Żyłę.

https://www.facebook.com/…/pcb…/4793496020721789/…

Info: MSP6 Knurów