MSP 1 w Knurowie: Dzień Dziecka

0
453

Dzień Dziecka w różnych odsłonach – dla każdego coś miłego.

Dzień Dziecka w MSP1 to przede wszystkim dobra zabawa i nauka poprzez działanie oraz doświadczenie, a przede wszystkim odejście od tablicy.  Na przykład udział w meczu siatkówki z nauczycielami, pracownikami obsługi  lub gry geograficzne z wychowawcą  –  to na pewno ciekawe doświadczenie oraz niezapomniane ćwiczenie kompetencji. Klasowe skakanie na  wywijadle, tenis stołowy na świeżym powietrzu, nauka zumby oraz kroków poloneza mogły się stać udziałem każdego chętnego ucznia.  Wszystkich atrakcji przygotowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego, panią A. Jagieniak i pana T. Kowalskiego  mogli spróbować uczniowie klas gimnazjalnych oraz klas siódmych w budynku „B”.

Najmłodsi mieli inne, równie ciekawe propozycje. W ramach Programu Edukacji Medialnej i Społecznej udali się do knurowskiego KinaScenyKultury i wzięli udział w spotkaniach na temat zdrowia (klasy 1-3) oraz poznawali sposoby rozwiązywania konfliktów poprzez obejrzenie filmu „Tarapaty” (klasy IV-VI).

Niezależnie od wieku każdy uczeń otrzymał słodki poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców, której bardzo dziękujemy!

Info: MSP 1