Wszystkich wolontariuszy, którzy zgłosili swój udział i gotowość do pomocy przy zabezpieczeniu trasy wyścigu kolarskiego Tour de Pologne w Knurowie informujemy o godzinach i miejscach zbiórek na poszczególnych odcinkach zabezpieczenia.

Odcinek 1 – Szczygłowice – zbiórka o godz. 16.30 w okolicach sklepu budowlanego FHU Pogoda przy Lignozy

Odcinek 2 – Krywałd (do ronda przy Kąpielisku „Leśne Zacisze”) – zbiórka o godz. 16.30 przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Szczygłowicach (ul. Zwycięstwa)

Odcinek 3 – Zacisze i ul. Wilsona (do skrzyżowania ul. Wilsona z ul. Szpitalną) – zbiórka o godz. 16.30 przy bramie Kąpieliska „Leśne Zacisze” (ul. Niepodległości 109)

Odcinek 4 – Knurów 1, ul. Szpitalna (do skrzyżowania z ul. Kosmonautów) – zbiórka o godz. 16.30 na pływalni krytej „aQuarelax” (ul. Szpitalna 23)

Odcinek 5 – Knurów 2, ul. Kosmonautów i premia lotna (do skrzyżowania z ul. 1 Maja) – zbiórka o godz. 16.30 na pływalni krytej „aQuarelax” (ul. Szpitalna 23)

Odcinek 6 – Knurów 3, ul. 1 Maja (do ronda z ul. Dworcową) – zbiórka o godz. 16.30 na parkingu przy byłym markecie Tesco

Odcinek 7 – Knurów 4, ul. Dworcowa (do granicy z Gminą Gierałtowice) – zbiórka o godz. 16.30 przy OSP Knurów

Wszyscy wolontariusze na miejscu zbiórek otrzymają od Koordynatorów swoich odcinków specjalny pakiet wolontariusza oraz zostaną przydzieleni do konkretnych miejsc i zadań. Podczas zabezpieczenia wolontariusze zakładają pomarańczowe koszulki oraz identyfikatory, które wchodzą w skład pakietów.

Już teraz wszystkim dziekujemy i życzymy sportowych wrażeń podczas przejazdu wyścigu Tour de Pologne w Knurowie.

Przypominamy, że przejazd kolarzy przez teren Gminy Knurów planowany jest w godz. 17.50 – 18.20 (w zależności od tempa etapu)Na premii lotnej w Knurowie rywalizacja przebiegać będzie w ok. godz. 18:00 – 18:13.

Info: gliwice.eu