We wczorajszym spotkaniu 2 ligi PLF zespół MTS Knurów spotkał się w derbowym meczu z ekpą Sośnicy Gliwice. Knurowianie po bradzo dobrej pierwszej połowie zeszli do szatni prowadząc 2:0, jednak po przerwie zanotowali słaby okres gry, kiedy w ciągu 6 minut stracili aż 4 gole. Pod koniec meczu MTS zdecydował się na grę z lotnym bramkarzem, ale dopiero na 11 sekund przed końcem dało to skutek w postaci kontaktowego gola Adriana Zabłockiego. Na więcej zabrakło czasu. Mimo porażki knurowianie mogą się cieszyć, że ich gra jest coraz lepsza i są w stanie nawiązać walkę z zespołami z górnej połówki tabeli. Ekipa Sośnicy zaś przynajmniej przez 24 godziny zajmować będzie pozycję lidera, bo dziś wieczorem swój mecz rozegra jeszcze Rekord II Bielsko-Biała.

Kolejny mecz MTS rozegra 13 stycznia, a jego rywalem będzie drugi zespół Gwiazdy Ruda Śląska.

MTS Knurów – Sośnica Gliwice 3:4 (2:0)

bramki dla MTS: D. Kraska, G. Górka, A. Zabłocki.

MTS Knurów: K. Górka, A. Dziuba, G. Górka, B. Flis, A. Zabłocki, D. Kraska, R. Jachimowski, M. Stopa, A. Suchiński.

Info: mosirknurow.pl