MOPP Knurów : Zapisy na kolonie letnie od 25 kwietnia

0
1963

Miejskie Ognisko Pracy Pozaszkolnej informuje:

Zapisy na kolonie letnie od 25 kwietnia od godz.8.00 osobiście od 8.30 telefonicznie.

Wyjazdy kilkudniowe dla uczniów szkół podstawowych: klasy II – VI. Więcej atrakcji dla małych dzieci w Rajczy, więcej zajęć na basenie oraz zajęć sportowych i turystyki pieszej w Gilowicach. Wpłaty na konto firm turystycznych w maju.

Wyjazd nad morze dla dzieci i młodzieży : klasy III – III (dzieci młodsze z tzw. rezerwy). Wpłaty na konto całość w czerwcu.

Kolonie zgłoszone w kuratorium, dzieci ubezpieczone . Wychowawcami nauczyciele knurowskich szkół. Kierownikiem pani dyrektor MOPP.

Wzorem lat ubiegłych odbędą się również w czasie wakacji jednodniowe wycieczki – w terminie od 3 lipca do 21 lipca (planowane wtorki i czwartki). Zapisy w czerwcu.

Planowane terminy kolonii :

od 26 czerwca do 1 lipca Gilowice „Beskidek” – 450 zł, w tym:
przejazd, pobyt z wyżywieniem (4 posiłki), basen na terenie ośrodka, wycieczki piesze, duże zaplecze sportowe, konkursy muzyczne, turnieje sportowe, dyskoteki, ognisko),

od 24 lipca do 29 lipca Rajcza „Góral” – 450, w tym:
przejazd, pobyt (4 posiłki), wycieczka do Wisły: aquapark Gołębiewski 1,5 godz., zwiedzanie Zamku Prezydenta RP, basen odkryty w Glince z parkiem linowym dla dzieci, kapela góralska z prelekcją, warsztaty rękodzieła, bumper balle, ścianka wspinaczkowa dla dzieci, wycieczki piesze, konkursy, dyskoteki,

od 3 sierpnia do 16 sierpnia Rowy „Słowińska Perła” – 1150 zł , w tym:przejazd, pobyt (4 posiłki), rejs statkiem, wycieczki: Słupsk, park wodny w Redzikowie, basen odkryty oraz sektor plażowy z ratownikami.

Info : http://mopp.knurow.edu.pl/