Mecz ligowy Trampkarzy młodszy III Liga Wojewódzka C2

MKS Concordia Knurów 4-9 UKS II Ruch Radzionków (2-4)

Wyjściowy skład MKS Concordii: Godlewski (br) – Bronikowski, Cieślik, Zawadzki, Wasilewski – Chochla, Szwan, Nowakowski (k), Poński, Szymanik – Reguła

Gracze rezerwowi: Mroziak, Kwieciński, Sładczyk, Pokusiński, Kopyciński.

Trener Paweł Wrzosek

Słowo trenera:

Chciałem podziękować chłopakom za zaangażowanie i ambicje, niestety od początku rundy zmagamy się z plagą kontuzji. przez którą zespół nie potrafi wejść na właściwe tory. Dzisiejsze spotkanie pokazało, że mamy duży potencjał w ofensywnie, natomiast musimy zdecydowanie poprawić grę defensywną. Mimo słabego początku i szybko straconych dwóch bramek moi zawodnicy doprowadzili do wyrównania i w 14 minucie mieliśmy już rezultat 2-2, później niestety dwie wymuszone zmiany zaburzyły funkcjonowanie bloku defensywnego co wykorzystali goście z Radzionkowa i na przerwę schodziliśmy przy rezultacie 2-4 dla rywali.

W drugiej połowie obie drużyny prezentowały bardzo otwarty futbol, akcje przenosiły się co rusz z jednej połowy na drugą, przy czym to goście popisali się dużo lepszą skutecznością i ostatecznie wysoko wygrali. Martwią bardzo problemy zdrowotne środkowych obrońców, przez co zespół gra w bardzo eksperymentalnym ustawieniu. Mam nadzieję, że w kolejnym spotkaniu przeciwko Gwarkowi Tarnowskie Góry zagramy na zero z tyłu i zdobędziemy komplet punktów.

Info: MKS Concordia Knurów