MSP nr 4 Mistrzem Rejonowych Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini siatkówce dziewcząt!

0
1676

Dnia 15.04.2015 roku Miejska Szkoła Podstawowa nr 4 w Knurowie wzięła udział w Mistrzostwach Rejonowych Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini siatkówce dziewcząt w Gliwicach .

Mistrzynie Powiatu Grodzkiego i Mistrzynie Powiatu Ziemskiego spotkały się by rozegrać finałowy mecz o Mistrzostwo Rejonu Gliwickiego w mini siatkówce dziewcząt. Miejska Szkoła Podstawowa nr 4 w Knurowie, pokonała Szkołę Podstawową nr 5 w Gliwicach 2:1 i tym samych została Mistrzem Rejonu Gliwickiego w mini siatkówce dziewcząt. Czwórka już czeka na kolejny etap, będzie to Półfinał Wojewódzki w mini siatkówce dziewcząt.

Miejską Szkołę Podstawową nr 4 w Knurowie pod wodzą Pana Adama Augustowskiego i Adama Konopki reprezentowały:

Katarzyna Kubik z klasy VIa,
Maja Radzikowska z klasy VIa,
Aleksandra Siwiecka z klasy VIb,
Nikola Kowalska z klasy VIb,
Martyna Kołodziejczyk z klasy VIb,
Dominika Duda z klasy VIb,
Nicola Skrzypczak z klasy VIc,
Karolina Boczoń z klasy VIc,
Wiktoria Cudok z klasy VIc,
Klaudia Kolankowska z klasy VIc,
Karolina Jankowska z klasy VIc.

miejska_szkola_podstawowa_nr_4_w_knurowie_mistrzem_rejonowych_igrzysk_mlodziezy_szkolnej_w_mini_siat(4) miejska_szkola_podstawowa_nr_4_w_knurowie_mistrzem_rejonowych_igrzysk_mlodziezy_szkolnej_w_mini_siat(10) miejska_szkola_podstawowa_nr_4_w_knurowie_mistrzem_rejonowych_igrzysk_mlodziezy_szkolnej_w_mini_siat(9) miejska_szkola_podstawowa_nr_4_w_knurowie_mistrzem_rejonowych_igrzysk_mlodziezy_szkolnej_w_mini_siat miejska_szkola_podstawowa_nr_4_w_knurowie_mistrzem_rejonowych_igrzysk_mlodziezy_szkolnej_w_mini_siat(7) miejska_szkola_podstawowa_nr_4_w_knurowie_mistrzem_rejonowych_igrzysk_mlodziezy_szkolnej_w_mini_siat(5)
Autor: Adam Augustowski

info: mosirknurow.pl