Majer A klasa: Concordia Knurów – Sokół Łany Wielkie 4:0 (2:0)

Concordia Knurów – Sokół Łany Wielkie 4:0 (2:0)
1:0 – 15′ Grzegorz Górka (as. Dawid Wiercioch)
2:0 – 27′ Marek Gola
3:0 – 48′ Grzegorz Suchanek (as. Marek Gola)
4:0 – 83′ Patryk Nalepa (as. Grzegorz Suchanek)

żółte kartki: Denis Rogon (54’Sokół), Dawid Wiercioch (67’ Concordia)

Concordia Knurów: Damian Misiak – Tomasz Ferdyan, Mateusz Gola (60’ Dariusz Jasiński), Mateusz Kwoska (65’ Adrian Kominiak), Marcin Bociek, Grzegorz Krusiński (46’ Grzegorz Suchanek), Michał Kopczyński, Dawid Wiercioch (80’ Bogusz Rafał), Marek Gola, Grzegorz Górka, Bartos Pietras (46’ Patryk Nalepa),
Ławka rezerwowych: Krzysztof Górka (br)
Trener: Zbigniew Matuszek
Kierownik: Robert Hałas

Sokół Łany WIelkie: Daniel Łuka, Sebastian Pyrka, Dawid Giel (55’ Wojciech Kaspryszyn) , Sergiusz Piasecki (70’ Robert Satora), Sebastian Gierst, Kacper Pietrowicz, Mateusz Raczyński, Grzegorz Paprocki (40’ Rafał Chrzan), Denis Rogon, Patryk Miśliński, Jarosław Mizera.
Ławka rezerwowych: Aleksander Kowol
Trener: Raczyński Mateusz
Kierownik: Rafael Foit

Mecz poprzedziła minuta ciszy poświęcona pamięci zmarłej 10-letniej Zuzi Puk. Zuzia walczyła z ostrą białaczką, która okazała się niestety nie do pokonania. Zuziu – będziemy o Tobie i pamiętać.

Drużyna seniorów zanotowała 8 mecz w sezonie bez straty bramki. Pewne wygrana z często punktującym w meczach wyjazdowych Sokołem dała nam 11 zwycięstwo ligowe. Prowadzenie w meczu uzyskaliśmy po asyście Dawida Wiercioch i bramce kapitana zespołu Grzegorza Górki. Była to 17 bramka Grzegorza w rundzie jesiennej, po której umocnił się w klasyfikacji generalnej na króla strzelców. Na 2:0 podwyższył Marek Gola, najczęściej asystujący zawodnik Concordii (9 asyst). Od początku drugiej połowy na boisku pojawili się Grzegorz Suchanek i Patryk Nalepa. Tradycją już niemal jest, że zawodnicy dający zmianę, są przysłowiowymi “Asami z rękawa” trenera Zbigniewa Matuszka. Nie inaczej było i tym razem. Już po 3 minutach gry Grzegorz Suchanek podanie Marka Goli zamienia na bramkę nr 3, a na 7 minut przed końcem spotkania Patryk Nalepa ustala wynik meczu na 4:0 po asyście kolegi, z którym pojawił się na boisku.

Pozostajemy oczywiście liderem „Majer Klasy A” z dorobkiem 34 punktów (11 zwycięstw, 1 remis, 1 poraża, bramki 43:7). Za naszymi plecami plasuje się kolejno ŁTS Łabędy (4 punkty straty) oraz Gwiazda Chudów (6 punktów straty). Obie drużyny odniosły w 14 kolejce zwycięstwa. Już w najbliższą sobotę 3 listopada, to właśnie Gwiazda Chudów będzie gospodarzem hitu kolejki, jakim bezsprzecznie będzie pojedynek z naszą Concordią Knurów. Oba zespoły doznały tylko jednej porażki w sezonie. Gwiazda przegrała już w pierwszej kolejce w Zabrzu, gdzie uległa Gwarkowi 4:1. Od tamtej pory w kolejnych 12 spotkaniach nie doznali goryczy porażki! Obok Zaborza Zabrze są jedynym zespołem , który nie przegrał na własnym boisku – zapowiada sie naprawdę ciekawie.