IMPREZA LEGO® DC SUPER-ZŁOCZYŃCY JUŻ 27-28 PAŹDZIERNIKA W M1 ZABRZE!

W dniach 27-28 października, od godziny 11:00 do 19:00 w M1 Zabrze odbędzie się Turniej najnowszej gry z serii LEGO Games: LEGO® DC Super-Złoczyńcy z polskim dubbingiem, na który serdecznie zapraszamy dzieci i ich rodziców.

Zostań Super-Złoczyńcą i dołącz do Jokera, Harley Quinn, Lexa Luthora i innych sławnych postaci z uniwersum DC!

Podejmij wyzwanie największych przestępców komiksowego świata i pomóż im przejąć świat w rozgrywkach na ścianie turniejowej.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni w wielkim finale. Na zwycięzców czekają fantastyczne nagrody!

Ponadto, każdy kto chce poznać Inne tytuły LEGO®, będzie mógł w nie zagrać w strefie gier. Nie zabraknie też strefy zabaw dla najmłodszych z klockami LEGO® DUPLO®.

Na uczestników czekają:

  • Ściana turniejowa – każdy uczestnik staje przy niej do 5-minutowej rozgrywki, by zdobyć jak najwięcej punktów;
  • 4 standy turniejowe – tu odbywają się eliminacje do finałów;
  • Strefa wolnego grania z 4 podwójnymi standami – najnowsze tytuły LEGO® w grze;
  • Łącznie 21 konsol Sony PlayStation i 4 monitory;
  • Strefa z klockami LEGO® DUPLO®;
  • Możliwość zagrania w inne gry z serii LEGO Games: LEGO® Iniemamocni, LEGO® Marvel Super Heroes 2, LEGO® Ninjago Movie Gra Wideo, LEGO® Worlds i LEGO® City Tajny Agent.

Serdecznie Zapraszamy!O grze:

Dobrze jest być złym w pierwszej złoczyńco centrycznej, wściekle zabawnej grze LEGO z historią napisaną przy współpracy z DC! W LEGO® DC Super-Złoczyńcy, Liga Sprawiedliwości zniknęła, pozostawiając ochronę Ziemi nowo powstałej grupie bohaterów z równoległego wszechświata, którzy ogłosili się „Syndykatem Sprawiedliwości”. Słynni złoczyńcy z „Legionu Zagłady” odkryli, że nowi herosi mogą nie być bohaterami, za których się podają. Wraz z pełni konfigurowalnym złoczyńcą prowadzonym przez gracza, drużyna przestępców musi połączyć siły, aby odkryć i udaremnić złowieszcze plany intruzów.

Info: zakupywm1.pl