LKS Naprzód Żernica: Zwycięstwo wyrwane w końcówce. Ruch Kozłów 3:4 Naprzód

0
174

W sobotę o godzinie 15.00 zawodnicy w ramach 33.kolejki Majer A klasy mierzyli się na wyjeździe z Ruchem Kozłów. Spotkanie od pierwszego gwizdka należy do bardzo wyrównanych, może dosłownie lekką przewagę mają gospodarze.

Jednak Naprzód w zabójczych kontratakach nie dał szans rywalom i tak o to Michał Zieliński po dwóch szybkich atakach w 23 i 26 minucie podaje do Pawła Madeja, a Mejdej nie daje szans bramkarzowi Ruchu.

W 38 minucie ponownie z kontry, tym razem to Madej podaje do Zielińskiego, a ten zdobywa trzeciego gola dla naszego zespołu. W trakcie trwania pierwszej części meczu nasi gracze mieli jeszcze parę sytuacji bramkowych, podobnie jak gospodarze, jednak dobrze z uderzeniami gospodarzy radził sobie Dawid Szulc.

Na przerwę schodzimy z prowadzeniem 3:0 i niestety zapominamy wyjść na drugą połowę, a zawodnicy z Kozłowa w 48 minucie zdobywają pierwszego gola. W dalszej części meczu marazm w szeregach naszej drużyny ponownie wykorzystują rywale, zdobywając w 57 minucie bramkę bezpośrednio z wolnego.

Ruch nie przestaję dążyć do wyrównania i w 81 minucie udaje im się dopiąć celu. Chwilę później rywale mogli już prowadzić, ale strzał z niewielkiej odległości gracza z Kozłowa na słupek zbija Dawid Szulc, a całą sytuację dalekim wybiciem wyjaśnia Paweł Kober.

W pierwszej minucie doliczonego czasu Michał Zieliński urwał się lewą stroną boiska, wpadł w pole karne, zagrał wzdłuż bramki, a całą akcję umieszczeniem piłki w siatce zamknął Mateusz Koleszko.

Mimo to gospodarze w ostatniej akcji meczu stworzyli sobie jeszcze jedną okazję bramkową, jednak między naszymi słupkami dobrze spisał się Szulc, a po chwil sędzia zakończył spotkanie.

Ruch Kozłów  – Naprzód Żernica 3:4 (0:3)

(protokół meczowy)

Bramki:

  • 0:1 23 min. Paweł Madej (as. Michał Zieliński)
  • 0:2 26 min. Paweł Madej (as. Michał Zieliński)
  • 0:3 38 min. Michał Zieliński (as. Paweł Madej)
  • 1:3 48 min. Bartosz Budzik
  • 2:3 57 min. Jakub Kasperek
  • 3:3 81 min. Łukasz Borkowski
  • 3:4 91 min. Mateusz Koleszko (as. Michał Zieliński)

Żółte kartki: – – 32 min. Mateusz Koleszko, 85 min. Patryk Niebrzydowski

Czerwone kartki: –

 

Ruch: Przemysław Majdecki – Łukasz Brusik, Damian Lange (46 min. Ksawery Klimas), Patryk Marek, Dawid Kaczmarek, Jarosław Luka (70 min. Jakub Jonda), Jakub Borkowski, Jakub Kasperek, Łukasz Borkowski, Bartłomiej Pyka, Bartosz Budzik (60 min. Szymon Sieja)

Rezerwowi: Adam Hosz, Piotr Wieczorek

 

Naprzód: Dawid Szulc – Patryk Niebrzydowski, Paweł Kober, Dariusz Kuta, Michał Knur, Mateusz Koleszko, Bartosz Kluger, Michał Kuźnik (46 min. Rafał Wybierek), Tomasz Sokołowski (55 min. Damian Kraska), Paweł Madej, Michał Zieliński

Rezerwowi: Adam Zieliński

Info: LKS Naprzód Żernica