PilchowiceSport i rekreacja

LKS Naprzód Żernica: Wysoka porażka. Korona Bargłówka 6:1 Naprzód II

W niedzielę nasza druga drużyna mierzyła się z Koroną Bargłówka. Spotkanie w pierwszej fazie należało do wyrównanych, a na boisku nie brakowało walki w środku pola z obu stron. Z czasem to rywale zyskiwali przewagę, która rosła z minuty na minutę.

Swoją przewagę dwukrotnie udokumentowali tuż przed przerwą, przy nie najlepszej postawie naszych graczy w defensywie, Korona zdobywała bramki w 36 i 42 minucie. Jakby tego było mało, dwie minuty po przerwie, rywale dołożyli trzeciego gola, co zdecydowanie podcięło skrzydła naszym zawodnikom.

60 minucie bramkę dla naszego zespołu zdobywa Arkadiusz Zawadzki i od tej sytuacji, to nasi gracze zyskują przewagę na boisku, stwarzając sobie okazje na gola kontaktowego. Niestety próby podopiecznych Józefa Kasprzaka nie przynoszą oczekiwanych efektów, a rywale w 72 i 76 minucie po golach na granicy spalonego wbijają dwa kolejne gwoździe do trumny naszego zespołu.

W doliczonym czasie gry Korona ustala wynik meczu i ostatecznie nasza drużyna po słabym meczu przegrywa 1:6.

Korona Bargłówka – Naprzód II Żernica 6:1 (2:0)