LKS Naprzód Żernica: Wysoka porażka. Korona Bargłówka 6:1 Naprzód II

0
168

W niedzielę nasza druga drużyna mierzyła się z Koroną Bargłówka. Spotkanie w pierwszej fazie należało do wyrównanych, a na boisku nie brakowało walki w środku pola z obu stron. Z czasem to rywale zyskiwali przewagę, która rosła z minuty na minutę.

Swoją przewagę dwukrotnie udokumentowali tuż przed przerwą, przy nie najlepszej postawie naszych graczy w defensywie, Korona zdobywała bramki w 36 i 42 minucie. Jakby tego było mało, dwie minuty po przerwie, rywale dołożyli trzeciego gola, co zdecydowanie podcięło skrzydła naszym zawodnikom.

60 minucie bramkę dla naszego zespołu zdobywa Arkadiusz Zawadzki i od tej sytuacji, to nasi gracze zyskują przewagę na boisku, stwarzając sobie okazje na gola kontaktowego. Niestety próby podopiecznych Józefa Kasprzaka nie przynoszą oczekiwanych efektów, a rywale w 72 i 76 minucie po golach na granicy spalonego wbijają dwa kolejne gwoździe do trumny naszego zespołu.

W doliczonym czasie gry Korona ustala wynik meczu i ostatecznie nasza drużyna po słabym meczu przegrywa 1:6.

 

Korona Bargłówka – Naprzód II Żernica 6:1 (2:0)

(protokół meczowy)

 

Bramki:

  • 1:0 36 min. Jakub Pietrowicz
  • 2:0 42 min. Michał Aksamitowski
  • 3:0 47 min. Jakub Pietrowicz
  • 3:1 60 min. Arkadiusz Zawadzki
  • 4:1 72 min. Dawid Przybilla
  • 5:1 76 min. Jakub Miller
  • 6:1 91 min. Jakub Pietrowicz

Żółte kartki: – – 18 min. Eugeniusz Strażnikiewicz, 39 min. Błażej Kluger, 83 min. Paweł Steuer, 85 min. Łukasz Nowak

Czerwone kartki: –

 

Korona: Grzegorz Krzon – Patryk Kionka (79 min. Patryk Złotoś), Jakub Pietrowicz, Łukasz Wysocki, Robert Zarychta (60 min. Denis Dyka), Jakub Miller, Paweł Mendzik (82 min. Daniel Majdecki), Damian Kubieniec, Michał Fudali (55 min. Wojciech Kijonka), Dawid Przybilla, Michał Aksamitowski,

Rezerwowi: –

 

Naprzód: Rafał Russin – Eugeniusz Strażnikiewicz (26 min. Błażej Kluger), Łukasz Nowak, Paweł Steuer, Denis Erfurt, Mateusz Kląskała (86 min. Kajetan Siedlecki) , Arkadiusz Zawadzki, Grzegorz Przybyła (55 min. Sławomir Czekaj), Damian Langner, Adam Zieliński (73 min. Marek Kapek), Łukasz Wieczorek

Rezerwowi: –

Info: LKS Naprzód Żernica