W niedzielne południe nasi zawodnicy w ostatnim sparingu przed rozgrywkami ligowymi mierzyli się na własnym boisku z występującym w rybnickiej B klasie Płomieniem Czuchów.

Od początku spotkania zespół Damiana Kraski dominuje na boisku i szybko zdobywa trzy bramki. Do końcowego gwizdka pierwszej połowy nasza drużyna dokłada jeszcze dwie bramki i na przerwę schodzimy z prowadzeniem 5:0.

Druga połowę od gola z karnego rozpoczynają goście. Zmiany przeprowadzone w przerwie oraz wysokie prowadzenie sprawiły, że spotkanie w drugiej części było bardziej wyrównane, mimo to ostatnie trzy kwadranse kończą się zwycięstwem Naprzodu 3:2, a cały mecz wygraną 8:2.

Jak pisaliśmy wcześniej, był to ostatni mecz naszego zespołu w okresie przygotowawczym, za tydzień nasi zawodnicy mają przerwę, a 8 sierpnia początek sezonu Majer A klasy.

Info: LKS Naprzód Żernica