Laury Knurowa 2014 wręczone (foto)

1
1040

W dniu dzisiejszym odbyła się Uroczysta Akademia z okazji Dni Knurowa 2014.

miasta

  W czasie inauguracyjnej imprezy zostały wręczone Laury Knurowa.

    W kategorii osoby fizyczne zaszczyt ten przypadł pani Marii Grzelewskiej, emerytowanej nauczycielce historii , badającej dzieje i historię wielu miejsc w naszym mieście.

Instytucje wyróżnione to Rodzinny Ogród Działkowy im. Księdza Dzierżona w Knurowie, który od 80 lat, służy mieszkańcom Knurowa zaspokajając ich wypoczynkowe i rekreacyjne potrzeby. Powstał w 1932 roku ogród składał się z 68 działek , obecnie rozrósł się do 363 działek , z jego aktywnie działającymi użytkownikami.

laureatki_lauru2014

   Przekazania Lauru Knurowa dokonali wspólnie Przewodniczący Rady Miasta Jan Trzęsiok oraz Prezydent Miasta Adam Rams.

W czasie trwania uroczystości wyróżnienia w postaci  nagród  Prezydenta Miasta Knurowa,  odebrali również uczniowie wyróżniający się swoimi wysokimi osiągnięciami w dziedzinach na polu naukowym.

laureaci_mlodziez

   Wśród wyróżnionej młodzieży znaleźli się : Karol Oleksy, Marcin Klejbert, Alicja Zakrzewska, Szymon Baluszek. Nagrody wręczyli Prezydent Miasta Knurów – Adam Rams i z-ca Prezydenta Piotr Surówka.

prezydent

Nastąpiła część artystyczna, w której dla zgromadzonych gości jako Gwiazda Wieczoru  zagrał  Stanisława Sojka z zespołem.  Prezentując kilkanaście utworów ze swojej bogatej działalności scenicznej.

sojka_zespol

 

Zapraszamy do :
Galerii ze zdjęciami z AKADEMII

 

1 KOMENTARZ

  1. Marcin Klejbert baranie, a nie Klajbert…chyba była informacja dla mediów podana, gdzie prawidłowo podano nazwiska dla takich analfabetów jak TY!!!, ale cóż jak widać niektórzy „dziennikarze” nawet nie potrafią prawidłowo przepisać z kartki…

    Szymon też nazywa się Baluszek, a nie Waluszek – w Rosji nie jesteśmy – W to nie B 🙂 śmiech na sali…

    a poza tym SUPER PORATL

Comments are closed.