KULKI GEJSZY do czego służą, skąd pochodzą i co nam dają

0
958

KULKI GEJSZY
DO CZEGO SŁUŻĄ, SKĄD POCHODZĄ I CO NAM DAJĄ

Kulki gejszy, inaczej zwane kulkami miłości lub Ban-Wa to gadżet erotyczny, który posiada bardzo długą historię. Używano ich od IV wieku w Japonii, Chinach oraz Tajlandii i już wtedy wiadomo było jaki wspaniały wpływ, kulki gejszy mają na nasze ciało.

Do czego właściwie służy ten gadżet, jak go używać i jakie korzyści będziesz mogła zauważyć po rozpoczęciu stosowania? Zacznijmy od tego co to w ogóle jest i jak się ich używa? Kulki miłości z pozoru wyglądają bardzo zwyczajnie – dwie kulki połączone ze sobą sznurkiem, które wkłada się do pochwy. We wnętrzu kulek, znajdują się mniejsze kulki które podczas chodzenia bądź innych czynności powodują, że kulki zaczynają się o siebie obijać wpadając w drgania i zaciskając mimowolnie głębokie mięśnie miednicy a także mięśnie Kegla. Tak samo jak regularne ćwiczenie mięśni na siłowni powoduje, że są one silniejsze, tak używanie kulek gejszy sprawi, że Twoje mięśnie Kegla będą sprawniejsze i mocniejsze.

Co sprawia, że silne i sprawne mięśnie Kegla zapewniają nam fenomenalne doznania seksualne? Cóż, sprawa jest chyba jasna jeśli chodzi o mężczyzn – w momencie w którym kobieta posiada silne mięśnie dna miednicy, o wiele mocniej będzie w stanie “otulić i ścisnąć” nimi penisa, co spowoduje silniejsze doznania seksualne u mężczyzny. Jeśli chodzi o kobiety, silniejsze mięśnie oznaczają większe ukrwienie narządów płciowych a co za tym idzie… intensywniejsze orgazmy. Ale nie na tym koniec, dobry seks i wspaniałe orgazmy to nie wszystko co zyskujemy używając kulek gejszy. Są one zachwalane przez wielu seksuologów i terapeutów, a ich regularne stosowanie zapobiega spadkowi napięcia w mięśniach dna miednicy. Dlaczego to takie ważne? Napięcie mięśni zmniejsza się po ciąży, w okresie menopauzy, podczas infekcji intymnych lub po prostu mięśnie stają się słabsze z wiekiem, co może prowadzić do nietrzymania moczu lub nawet do wypadania pęcherza. Nie musimy Cię chyba więcej przekonywać, dlaczego stosowanie kulek gejszy jest dobrą inwestycją. Warto zadbać aby być wiecznie młodą nie tylko od zewnątrz, ale także od wewnątrz!
Zastanawiasz się jak zacząć? Kluki możesz bardzo łatwo zamówić przez internet w
najtańszym sex shopie. Na początku, zaleca się używanie kulek około 15 minut dziennie a po kilku dniach można zacząć ich stosowanie 40-45 minut. Po tygodniu lub dwóch można zacząć zwiększać intensywność, sama poczujesz kiedy jest na to dobry moment. Mówi się, że niektóre kobiety używają ich nawet po kilka godzin dziennie. Kulek można używać zarówno w sypialni (solo a także z partnerem) jak i na co dzień, podczas wykonywania rutynowych czynności – spacer, wizyta w sklepie czy na siłowni. Na co czekasz? Zacznij swoją przygodę z kulkami gejszy już dziś!