Czerwionka-LeszczynySport i rekreacja

KS Wicher Wilchwy vs KS Płomień Czuchów 1:1 (1:1)

Po zeszłotygodniowym zwycięstwie nad drużyną Jedności Grabownia 2:1, pierwszy zespół Płomienia Czuchów w ramach 15. kolejki Rybnickiej Klasy B „FOOTBALL CENTER” udał się do Wilchw na spotkanie z tamtejszym Wichrem.

Nasz zespół przystąpił do sobotniego meczu osłabiony brakiem kilku podstawowych zawodników, lecz mimo tego każdy jechał na to spotkanie z myślą podtrzymania udanego startu rundy i zdobycia kolejnych punktów.

Spotkanie z czwartą drużyną tabeli toczone było na dużej intensywności, z okazjami dla obu ekip. Szybkie tempo meczu sprawiało, że zarówno jedni jak i drudzy musieli zachować dobry bilans biegowy pomiędzy obroną a atakiem. Wynik spotkania w 2 minucie otworzyli zawodnicy gospodarzy, którzy po błędzie naszej defensywy zdobywają gola na 1:0. Na odpowiedź naszych zawodników nie trzeba było długo czekać. W 18 minucie po akcji prawą stroną Arkadiusza Zawadzkiego do wyrównania doprowadza Kamil Cieślik. Mecz w pierwszej połowie mimo licznych sytuacji nie ulega zmianie i do przerwy mamy wynik 1:1.
W drugiej połowie mecz toczony był w równie szybkim tempie. Zawodnicy za wszelką cenę chcieli zdobyć zwycięskiego gola, jednak marnowali kolejne dogodne okazje bramkowe. Piłkarze obu drużyn nie trafiali z dogodnych pozycji lub na ich drodze stawał dobrze dysponowany bramkarz przeciwników. W końcówce meczu drużyna gospodarzy zmarnowała jeszcze kilka bramkowych szans i mecz zakończył się podziałem punktów. 💪😉