KS DECOR BEŁK: Wielka Gala z podsumowaniem roku 2017

0
1196

Klub Sportowy „Decor” Bełk 18 grudnia (tj. poniedziałek) zorganizował wielką Galę z podsumowaniem roku 2017. W poniedziałkowe popołudnie piłkarze wraz z rodzinami, trenerzy oraz wszyscy zaproszeni goście mogli zobaczyć co klub przez ten rok zrobił i co osiągnął.

Na początku Gali zostały wyświetlone dwa filmy. Pierwszy z nich o młodych piłkarzach z Tajlandii, którzy mimo przeciwności losu i złych warunkach w jakich trenowali zostali jedną z najlepszych młodzieżowych drużyn na Tajlandii. Następnie wszyscy mieli okazję zobaczyć film, który został nakręcony w Bełku o Klubie Sportowym oraz Szkółce Piłkarskiej Gramy o Zwycięstwo. -> link

Gdy projekcja filmów została zakończona Leszek Szejka zaprosił gości o zabranie głosu między innymi Pana Burmistrza Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny Wisława Janiszewskiego oraz Pana Marka Profaskę Wicestarostę Powiatu Rybnickiego.

Po oficjalniej części przyszedł czas na podziękowania.
Na początku zostali zaproszeni na scenę wolontariusze klubu, którzy otrzymali imienne koszulki polo. Byli to Panowie: Jan Haim, Jędrzej Teper, Mariusz Stachura, Grzegorz Brząkalik, Marcin Brząkalik, Alojzy Gawlik, Jerzy Bauer oraz Jarosław Giemlik, który został przedstawiony wszystkim jako nowy Sekretarz Klubu.

Również Zarząd nie mógł zapomnieć o podziękowaniu zmarłemu Sewerynowi Warzecha za wieloletnią pracę na stanowisku sekretarza klubu.
Bez Sponsorów Klub nie mógłby istnieć, nie rozwijałby się w takim tempie jaki możemy zauważyć. Zarząd Klubu przygotował dla wszystkich sponsorów skromne podziękowania.

Również zostały złożone podziękowania dla Urzędu Gminy i Miasta Czerwionka- Leszczyny, Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji, Miejskiemu Ośrodkowi Kultury w Czerwionce-Leszczynach, Zakładowi Dróg i Służby Komunalnej oraz Pani Sołtys z Bełku Jolancie Szejka.

Pod koniec Gali można było posłuchać pięknych utworów muzycznych wykonanych przez młodych piłkarzy ze Szkółki Piłkarskiej. Na saksofonie zaprezentowała się Marta Skamel a na trąbce Piotr Musiolik.

Następnie zostały przedstawione wszystkie grupy piłkarskie począwszy od piłkarzy z IV Ligi na czele z trenerem Jarosławem Kupisem, zawodnicy A klasy wraz z trenerem Sławomirem Paluch oraz wszystkie grupy młodzieżowe Szkółki Piłkarskiej wraz z swoimi trenerami:

– Trampkarze rocznik 2003 – Leszek Szejka

– Trampkarze młodsi rocznik 2004 – Wojciech Rasek

– Młodziki młodsze rocznik 2006 i młodsi – Michał Janiszewski

– Orliki młodsze rocznik 2008 i młodsi – Piotr Kucharzewski

– Żaki młodsze rocznik 2010 i młodsi – Mariusz Gorzawski

Wszyscy piłkarze otrzymali małe upominki.

Na koniec wszyscy zawodnicy, Trenerzy, Sponsorzy i Goście zostali zaproszeni do grupowego zdjęcia a Prezes Klubu Janusz Gawlik wraz z Wiceprezesem Adamem Teper podziękowali za przybycie i złożyli świąteczne życzenia.

info: KS DECOR Bełk